Gry

Ikea nadaje swojemu katalogowi na rok 2021 odświeżenie w stylu Animal Crossing na Tajwanie

Po ostatnim Przejście dla zwierząt stał się światowym fenomenem dzięki fascynującej kombinacji wędkarstwa, łowiectwa i wystroju wnętrz. Było tylko kwestią czasu, zanim jeden z głównych rynków zbytu próbował wykorzystać swój sukces. Teraz Ikea Taiwan dokonała dokładnie tego, odtwarzając wiele stron ze swojego kultowego katalogu przy użyciu postaci i przedmiotów w grze z tytułu Nintendo. Opublikowała wyniki na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

Plik Przejście dla zwierząt-motywowany katalog nie jest idealną kopią ze względu na ograniczenia opcji wystroju wnętrza gry. Ale to cholernie dobra próba. Szczególnie podoba mi się sposób, w jaki wykorzystali kolorową obsadę postaci w grze i dopasowali swoje stroje prawie dokładnie do modeli Ikei.

Oczywiście kupowanie mebli w Animal Crossing nie działa tak, jak w Ikei. W Animal Crossing kupowanie mebli to frustrujący proces ciągłego odwiedzania sklepu w grze i nadziei, że przedmioty potrzebne do skompletowania kolekcji są w magazynie. Ale w Ikei są zakupy mebli zamiast frustrujący proces bycia zmuszonym do chodzenia po labiryncie wnętrza, aby upolować jedyny potrzebny przedmiot. Co najważniejsze, przynajmniej są klopsy.

Oto wybór zdjęć, które Ikea Taiwan udostępniła na swojej stronie na Facebooku, obok stron z jej prawdziwego katalogu. Jeśli przeglądasz je na komputerze, możesz najechać na nie kursorem, aby pokazać różnicę między tymi dwiema wersjami.

Ikea to najnowsza firma, do której się przyczepiła Animal Crossing: New Horizons, który Tydzień PR powiedział w maju, że stał się „rajem dla marek” (wiem, że to mdłości). Jasne, może to trochę smutne widzieć, jak marki korporacyjne przejmują prostą grę o nieustannym zbieraniu zasobów naturalnych wyspy, aby spłacić wygórowane kredyty hipoteczne, do których zaciągnięcia zostałeś oszukany przez kapitalistycznego władcę Toma Nooka, ale czego jeszcze się spodziewałeś?

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook