Gry

Gracze są oburzeni: Jeden z trybów Call of Duty: Modern Warfare przez rok tylko na PS4


​Jeszcze w ubiegłym tygodniu gracze chwalili Activision, które zdecydowało, że “większość” popremierowych dodatków Call of Duty: Modern Warfare wydawana będzie jednocześnie na wszystkich platformach, a nie – jak dotychczas – z miesiącem wyłączności na jednej z konsol.

Najpierw był to sprzęt Xbox, lecz w ostatnich kilku latach “pałeczkę” przejęło Sony ze swoim PlayStation. Odejście od takich zabiegów było więc mile widziane i oczekiwane, ponieważ przestawało dzielić społeczność na osoby, które mają mapy oraz te, które muszą jeszcze poczekać.

Ale to przecież Activision. Firma nie byłaby sobą, gdyby gruntowanie nie rozczarowała czymś graczy. Dlatego też ich radość trwała krótko, ponieważ wczoraj wieczorem podczas konferencji Sony ogłoszono, że tryb Spec Ops Survival w Call of Duty: Modern Warfare będzie dostępny tylko na PS4.

A to jeszcze nie wszystko. Nie mówimy już o standardowym, łatwym do przełknięcia okresie jednego miesiąca, lecz o całym roku wyłączności. Jak słusznie zauważają gracze, posiadacze PC i konsol Xbox będą więc mogli sprawdzić Survival dopiero, gdy na rynek będzie wchodzić kolejne Call of Duty…

Informację przekazano za pośrednictwem nowego trailera. W okolicach 2:17 w materiale wideo znaleźć można podpis – drobnym drukiem – informujący o okresie ekskluzywności dla PlayStation 4 wygasającym dopiero 1 października 2020 roku. Jak można się domyślać, gracze nie są zadowoleni.

W tym miejscu warto zauważyć, że mówimy tylko o komponencie Survival, który jest częścią większego trybu Spec Ops. Ten pozostanie dostępny dla wszystkich zainteresowanych już w dniu premiery, bez względu na platformę sprzętową. Ograniczony będzie wyłącznie element Survival.

Special Ops to tryb przeznaczony dla miłośników kooperacji, tegoroczna odpowiedź na brak standardowego strzelania do zombie. Otrzymujemy szereg misji do wykonania, prowadzonych z maksymalnie trójką znajomych. Survival to opcja z falami kolejnych wrogów, w stylu Hordy.
Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !

Najlepsze recenzje

Video

gallery