Gry

Horizon Zero Dawn na PC już w lutym?


​Najnowsze doniesienia sugerują, że wielbiciele pecetowego grania nie będą już długo czekać na hit z PlayStation 4, bo ten zawitać ma na blaszaki już za 2 miesiące.

Kiedy jakiś czas temu rosyjski youtuber Anton Logvinov informował, że pecetowcy również będą się cieszyć nową produkcją Hideo Kojimy, czyli Death Stranding, wszyscy kiwali głową z niedowierzaniem. Szybko okazało się jednak, że ten musiał mieć dobre dojścia, bo jego informacje potwierdziło oficjalne ujawnienie tej wersji gry – czy zatem teraz, kiedy informuje o pecetowej premierze Horizon Zero Dawn już w lutym, obdarzymy go większym zaufaniem?

Tak, Anton Logvinov znowu narobił niezłego zamieszania, bo w jednym ze swoich nowych filmików, powołując się na dojścia u Sony i własnych informatorów, zapowiedział nadejście pecetowej wersji ostatniego hitu Guerrilla Games. Dla większości graczy będzie to duży szok, bo do tej pory nie wspominało się nic o takiej premierze, ale nie da się ukryć, że wiele osób chciałoby pograć w ekskluzywne produkcje z PlayStation, w tym przygody Aloy.

Zdaniem youtubera już niebawem doczekamy się stosownej zapowiedzi: – Dla wszystkich, którzy jęczeli na początku tego roku, kiedy powiedziałem, że Death Stranding trafi na PC – sugeruję znów zażyć leki uspokajające. Bo Horizon Zero Dawn będzie dostępne na PC już w lutym przyszłego roku. Mam nadzieję, że to przeżyjecie. Bardzo niedługo pojawi się zapowiedź tej premiery. Przy okazji zapowiedział też, że Guerrilla Games jest w trakcie prac nad nową grą na PlayStation 5, która również może trafić na PC, bo Sony ma być podobno mocno zainteresowane takim obrotem spraw, o czym regularnie przypomina deweloperom.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na kolejne doniesienia albo oficjalną zapowiedź. A jakie jest Wasze zdanie? Myślicie, że to prawda i Horizon Zero Dawn faktycznie trafi na PC, a Sony coraz częściej będzie szło śladami Microsoftu w tym aspekcie?

Daniel Górecki – ITHardware.pl
Zostaw komentarz

Irek Zamojski
Apple , Samsung to tylko nazwy.My testujemy nie tylko popularne marki , ale też te niszowe , które dają często więcej możliwości niż drogi firmowy sprzęt !

Najlepsze recenzje

Video

gallery