Gry

Inteligentny wyświetlacz Amazon Echo Show 8 jest tańszy o ponad 40 procent u niektórych sprzedawców

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Amazon’s Echo Show 8 jest już w sprzedaży w Amazon, Best Buy i Target za 75 USD. Chociaż nie jest to najniższa cena w historii (poprzednia najlepsza cena była tylko 5 USD mniej), nadal jest to niesamowita okazja na normalnie inteligentny wyświetlacz za 130 USD.

Echo Show 8 zawiera nieco większy wyświetlacz niż Echo Show 5, a także obsługuje aplikacje do wideokonferencji, w tym Zoom.

Amazon Echo Show 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz Amazon za 130 USD wyposażony w jasny i ostry 8-calowy wyświetlacz.

Jeśli szukasz dobrego zestawu słuchawkowego do rzeczywistości wirtualnej, ale onieśmiela Cię cena 300 USD za stosunkowo niedrogie urządzenie Oculus Quest 2, masz szczęście. Na oficjalnej stronie Oculusa firma sprzedaje odnowiony Quest pierwszej generacji za 199 USD. Ten zestaw słuchawkowy VR „tak dobry jak nowy” objęty jest pełną roczną gwarancją. Podobnie jak jego następca, Quest to samodzielny wyświetlacz montowany na głowie, który umożliwia granie w gry VR bez dodatkowego sprzętu.

Oculus Quest (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Oculus Quest pierwszej generacji ma konstrukcję bez tetheringu i umożliwia granie w gry VR bez dodatkowego sprzętu.

Amazon i Nintendo eShop mają pewne oferty dotyczące domeny Kolekcja XCOM 2 dla konsoli Nintendo Switch. Możesz pobrać wersję cyfrową za 15 USD w eShopie. Jeśli szukasz fizycznego wkładu, Amazon ma tę wersję w sprzedaży za 20 USD.

Kolekcja XCOM 2 (Nintendo Switch)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kompilacja zawierająca XCOM 2 i wszystkie DLC wydane do gry, w tym Wojna Wybrańców ekspansja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook