Różności i nowinki technologia

Inteligentny wyświetlacz JBL Link View kosztuje 80 USD w serwisie eBay

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Inteligentny wyświetlacz JBL z asystentem Google, Link View, jest w sprzedaży za 80 USD w sklepie eBay Harman Audio (firmy macierzystej JBL). Chociaż jego pierwotna cena wynosiła 300 USD, ten inteligentny wyświetlacz powoli taniał od czasu jego debiutu w 2018 r. Oba warianty w kolorze czarnym i białym są w sprzedaży i są dostarczane z bezpłatną standardową wysyłką.

Inteligentny wyświetlacz JBL Link View jest wyposażony w 8-calowy ekran dotykowy z kamerą internetową wbudowaną w urządzenie. Chociaż istnieje na rynku od kilku lat, czas był łaskawy dla tego inteligentnego wyświetlacza. Użytkownicy Reddita zwrócili uwagę, że Link View otrzymał ostatnio aktualizację, która zawiera nowy interfejs użytkownika.

JBL Link View

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz JBL Bluetooth z 8-calowym wyświetlaczem i wbudowaną kamerą internetową z fizyczną migawką.

Za tę cenę inteligentny wyświetlacz JBL wydaje się świetną wartością, która zapewnia więcej funkcji (i prawdopodobnie lepszą wydajność dźwięku) niż 7-calowy Nest Hub Google. Nie testowaliśmy tego obok 10-calowego Nest Hub Max, ale osobom dbającym o prywatność może spodobać się fakt, że urządzenie JBL ma sprzętową migawkę aparatu, której brakuje Google.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook