Nowości

iOS 14.2 jest już dostępny i ma ponad 100 nowych emoji

Firma Apple oficjalnie wypuściła dziś iOS 14.2 i iPadOS 14.2, oferując szereg nowych funkcji – ale najważniejsze mogą być dziesiątki nowych emoji, które są teraz dostępne do użycia. Należą do nich ninja, flaga dumy transpłciowej, moneta, herbata bąbelkowa, dodo, piniata, tamale i nie tylko.

Zawiera również nowe emoji „ściągniętego palca” (na zdjęciu poniżej), które zostało już zapamiętane jako emoji „sfrustrowanego włoskiego gestu ręki”. Zobacz listę pod adresem Emojipedia dla pełnego katalogu nowych emoji dodanych w aktualizacji.

: Emojipedia

Nowa aktualizacja wprowadza również inne ulepszenia do iOS 14, w tym osiem nowych tapet, odświeżone menu AirPlay, nowy przełącznik Shazam dla Control Center i zwykły zestaw poprawek błędów.

Aktualizacja dodaje również kilka dużych funkcji do produktów Apple HomePod (w samą porę na HomePod mini, który rozpocznie się w przedsprzedaży w piątek), w tym nową funkcję interkomu, którą Apple ogłosił wraz z HomePod mini i możliwość połączenia głośnika HomePod z Apple TV 4K do obsługi stereo, surround i Dolby Atmos.

Dziennik zmian dla iOS 14.2 można zobaczyć poniżej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook