Nowości

iPhone 12 i 12 Pro: jak złożyć zamówienie w przedsprzedaży

Najnowsze iPhone’y Apple – iPhone 12, 12 mini, 12 Pro i 12 Pro Max – zostały ogłoszone na początku tego tygodnia i wzbudziły duże zainteresowanie fanów iPhone’a. W rzeczywistości przy tak wielu modelach iPhone’a podjęcie decyzji, który model iPhone’a 12 jest dla Ciebie najlepszy, może być nieco przytłaczające. (Aby ułatwić sprawę, mój kolega Chaim Gartenberg napisał dogłębny artykuł, w którym szczegółowo opisał kluczowe różnice między poszczególnymi modelami z linii iPhone’a 12.)

Zamówienia w przedsprzedaży na iPhone’a 12 i 12 Pro rozpoczynają się dzisiaj, a oba telefony zostaną wydane w piątek 23 października. Poniżej informujemy, gdzie możesz je zamówić w przedsprzedaży i jakie oferty możesz uzyskać od każdego dostawcy.

A jeśli szukasz iPhone’a 12 mini lub 12 Pro Max, przedsprzedaż obu telefonów rozpocznie się w piątek 6 listopada, a dostawy zaplanowano na piątek, 13 listopada. W miarę zbliżania się daty premiery będziemy mieć linki do zamówień w przedsprzedaży i szczegóły dotyczące cen dla każdego przewoźnika.

Apple iPhone 12 w kolorze niebieskim
: Apple

Gdzie zamówić iPhone’a 12 w przedsprzedaży

 • Możesz zamówić iPhone’a 12 w przedsprzedaży bezpośrednio w witrynie Apple, zaczynając od 799 USD. Jeśli masz iPhone’a 11 Pro Max, możesz otrzymać do 500 USD kredytu na zakup dzięki programowi wymiany Apple.
 • Verizon oferuje 30 USD zniżki przy zakupie iPhone’a 12, obniżając cenę początkową do 799 USD lub 33,33 USD miesięcznie przez 24 miesiące. Oferuje do 550 USD w zamian za inne wybrane telefony, w tym iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

 • Podobnie jak Verizon, AT&T oferuje iPhone’a 12 już od 799 USD lub 26,67 USD miesięcznie przez 30 miesięcy. AT&T oferuje promocję, która pozwoli klientom otrzymać telefon za 0 USD po wymianie na kwalifikujące się urządzenie.
 • T-Mobile oferuje iPhone’a 12 w cenie początkowej 829 USD. Jeśli jesteś nowym klientem lub dodajesz linię do swojego konta, T-Mobile przyzna Ci do 850 USD na rachunku na Twój iPhone 12. W przypadku istniejących klientów możesz otrzymać do 500 USD zniżki podczas handlu kwalifikującym się urządzeniem . Jeśli korzystasz z T-Mobile lub Sprint (przed fuzją) przez ponad pięć lat, możesz otrzymać dodatkowe 200 USD zniżki na zakup iPhone’a 12 w przedsprzedaży.

 • Best Buy oferuje iPhone’a 12 za 799 USD w Verizon lub AT&T lub 729,99 USD w Sprint, jeśli dodasz linię lub utworzysz nowe konto. Jeśli masz telefon do wymiany, Best Buy oferuje iPhone’a 12 za darmo z kwalifikującymi się wymianami.

 • Możesz kupić iPhone’a 12 w Target, ale jedynym przewoźnikiem, który obecnie oferuje, jest AT&T.

iPhone 12 Pro w kolorze złotym
: Apple

Gdzie zamówić w przedsprzedaży iPhone’a 12 Pro

 • Możesz zamówić w przedsprzedaży iPhone’a 12 Pro bezpośrednio na stronie sklepu Apple, zaczynając od 999 USD. Jeśli handlujesz starszym iPhonem, możesz otrzymać do 500 $ kredytu na zakup dzięki programowi wymiany Apple.
 • Verizon oferuje iPhone’a 12 Pro za 999 USD lub 41,66 USD miesięcznie. Oferuje do 550 USD w zamian za inne wybrane telefony, w tym iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

 • AT&T oferuje iPhone’a 12 Pro już od 999 USD lub 33,34 USD miesięcznie. Jeśli handlujesz starszym telefonem, możesz otrzymać nawet 800 USD zniżki na zakup, w zależności od tego, który telefon wymieniasz.

 • T-Mobile oferuje iPhone’a 12 Pro w cenie początkowej 999 USD. Jeśli jesteś nowym klientem lub dodajesz linię do swojego konta, T-Mobile przyzna Ci do 850 USD na rachunku. Obecni klienci mogą otrzymać połowę zniżki na zakup iPhone’a 12 Pro w postaci kredytów na rachunki po przejściu na ten model. Jeśli korzystasz z T-Mobile lub Sprint (przed fuzją) przez ponad pięć lat, możesz otrzymać dodatkowe 200 USD zniżki na iPhone’a 12 Pro.

 • Best Buy oferuje iPhone’a 12 Pro w cenie 999 USD z Verizon lub AT&T lub 899 USD ze Sprintem, jeśli dodasz nową linię do konta lub dodasz linię do istniejącego konta. Sprzedawca oferuje promocję na iPhone’a 12 Pro już za 6,67 USD miesięcznie z kwalifikującą się wymianą.

 • Target ma iPhone’a 12 Pro w przedsprzedaży, ale jedynym obecnie dostępnym nośnikiem jest AT&T.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook