Różności i nowinki technologia

iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max: jak kupować

W październiku zaprezentowano linię iPhone’ów 12, a także iPhone’y 12 i 12 Pro. Pozostałe dwa telefony w ofercie, 12 mini i 12 Pro Max, które są odpowiednio najmniejszymi i największymi modelami, są teraz dostępne w przedsprzedaży. Apple otworzył również przedsprzedaż HomePod mini, który kosztuje 99 dolarów; szczegółowo opisaliśmy, jak zamówić to urządzenie w osobnym artykule.

Jeśli chcesz ulepszyć swój telefon i pobrać najnowszego iPhone’a, może to być przytłaczające. Jeśli chcesz porównać każdą rodzinę iPhone’ów 12, mój kolega Chaim Gartenberg napisał dogłębny artykuł, w którym szczegółowo opisał kluczowe różnice między poszczególnymi modelami.

Poniżej informujemy, gdzie możesz zamówić najnowszego iPhone’a 12 mini i 12 Pro Max oraz jakie oferty możesz uzyskać od każdego sprzedawcy.

iPhone 12 mini

Gdzie kupić iPhone’a 12 mini

 • Możesz zamówić iPhone’a 12 mini bezpośrednio na stronie Apple, zaczynając od 699 USD, jeśli aktywujesz go w ramach abonamentu operatora. Jeśli masz iPhone’a 11 Pro Max, możesz otrzymać do 500 USD kredytu na zakup dzięki programowi wymiany Apple.
 • AT&T ma promocję, która obejmuje 700 USD z linii iPhone’a 12; dotyczy to także iPhone’a 12 mini, który byłby bezpłatny dla nowych i obecnych klientów. Aby skorzystać z tej oferty, klienci będą musieli zakupić urządzenie na 30-miesięczny abonament AT&T (przewoźnik będzie przyznawał miesięczny kredyt). Musisz także wykupić nieograniczony plan AT&T i sprzedać telefon, który jest zarówno w dobrym stanie, jak i wyceniony na 95 USD lub więcej.

 • T-Mobile oferuje podobną ofertę na iPhone’a 12 mini, umożliwiając klientom uzyskanie telefonu za darmo z kwalifikującą się wymianą i nową linią telefoniczną. Dotychczasowi klienci T-Mobile i Sprint, którzy byli u operatora od ponad pięciu lat, mogą otrzymać rabat w wysokości 200 USD na każdego nowego iPhone’a, wymieniając aktywnego iPhone’a w ramach kwalifikującego się planu.

 • Verizon oferuje iPhone’a 12 mini za 699 USD lub 29,16 USD miesięcznie przez 24 miesiące lub za jedyne 12 USD miesięcznie, jeśli handlujesz wybranymi telefonami, w tym iPhone 8 i iPhone 8 Plus. Nowi klienci mogą otrzymać iPhone’a 12 mini za darmo, jeśli przejdą z innego operatora. Mogą też otrzymać iPhone’a 12 mini za darmo, dodając nowy nieograniczony plan i kupując iPhone’a 12 lub 12 mini.

 • Best Buy oferuje iPhone’a 12 mini już od 699 USD lub 29,16 USD miesięcznie przez 24 miesiące, jeśli wybierzesz Verizon lub Sprint, lub 23,34 USD miesięcznie przez 30 miesięcy w AT&T, jeśli aktywujesz telefon dzisiaj. Best Buy oferuje iPhone’a 12 za darmo z uprawnionymi wymianami. Nowi klienci Sprint mogą dostać telefon za 630 USD lub 28,33 USD miesięcznie przez 24 miesiące.

 • Możesz kupić iPhone’a 12 mini w Target, ale jedynym przewoźnikiem, który obecnie oferuje, jest AT&T.

iPhone 12 Pro Max

Gdzie kupić iPhone’a 12 Pro Max

 • Możesz zamówić iPhone’a 12 Pro Max bezpośrednio w witrynie Apple, zaczynając od 1099 USD. Jeśli masz iPhone’a 11 Pro Max, możesz otrzymać do 500 USD kredytu na zakup dzięki programowi wymiany Apple.
 • AT&T oferuje iPhone’a 12 Pro Max za 399 USD lub 13,30 USD miesięcznie przez 30 miesięcy. Klienci, którzy chcą skorzystać z tej oferty, będą musieli kupić urządzenie z 30-miesięcznym abonamentem AT&T (przewoźnik przyzna miesięczny kredyt, więc jeśli spłacisz go wcześniej, nie otrzymasz pełnego rabatu). Muszą wykupić nieograniczony plan AT&T i sprzedać telefon, który jest zarówno w dobrym stanie, jak i wyceniony na 95 USD lub więcej.

 • Klienci T-Mobile mogą otrzymać dwa telefony iPhone 12 Pro Max z dwiema nowymi liniami nieograniczonego transferu danych 5G za 100 USD miesięcznie z kwalifikującą się wymianą. Dotychczasowi klienci T-Mobile i Sprint, którzy byli u operatora od ponad pięciu lat, mogą otrzymać rabat w wysokości 200 USD na każdego nowego iPhone’a, wymieniając aktywnego iPhone’a w ramach kwalifikującego się planu.

 • Verizon oferuje iPhone’a 12 Pro Max za 1099 USD lub 36,66 USD miesięcznie przez 30 miesięcy lub 45,83 USD miesięcznie przez 24 miesiące. Nowi klienci mogą otrzymać iPhone’a 12 Pro Max za darmo, jeśli przejdą z innego operatora. Lub mogą otrzymać iPhone’a 12 mini za darmo, dodając nowy nieograniczony plan i kupując 12 Pro lub 12 Pro Max.

 • Best Buy oferuje iPhone’a 12 Pro Max już od 1099 USD lub 45,83 USD miesięcznie przez 24 miesiące z Verizon i Sprint; jeśli chcesz AT&T jako swojego operatora, możesz dostać telefon za 36,67 $ miesięcznie przez 30 miesięcy. Nowi klienci Sprint mogą dostać telefon za 1000 USD lub 43,74 USD miesięcznie przez 24 miesiące. Best Buy oferuje iPhone’a 12 za darmo z uprawnionymi wymianami.

 • Możesz kupić iPhone’a 12 Max w Target, ale jedynym przewoźnikiem, który obecnie oferuje, jest AT&T.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook