Gry

IPhone 12 mini wygląda jak mały iPhone, na który czekałem

W tym tygodniu Apple zaprezentowało iPhone’a mini, najmniejszego iPhone’a, jaki zadebiutował od lat i wygląda na iPhone’a, którego pragnąłem od bardzo dawna.

Nie byłem fanem trendu w kierunku większych smartfonów. Pierwszym, który kupiłem dla siebie, był iPhone 7 Plus. Zwróciłem go w ciągu tygodnia, ponieważ był za duży i zamiast tego dostałem iPhone’a 7, który bardzo mi się podobał. W zeszłym roku zaktualizowałem iPhone’a 7 do iPhone’a 11, ale zwróciłem go również w ciągu tygodnia – mimo że 11 jest mniejszy niż 7 Plus, nadal uważam, że jest nieporęczny. Następnie zapłaciłem 300 $ premii w stosunku do 11, aby otrzymać iPhone’a 11 Pro czysto ponieważ był to najmniejszy dostępny iPhone z najnowszymi specyfikacjami w tamtym czasie.

IPhone 12 mini ułożony na iPhonie 12.
: Apple

Telefonu używam głównie do wysyłania SMS-ów, przypomnień, robienia notatek, sprawdzania Slacka, surfowania po Internecie i okazjonalnych rozmów telefonicznych. Jestem naprawdę nudnym użytkownikiem telefonu! Możliwość wykonywania całej tej lekkiej pracy jedną ręką jest moim najważniejszym kryterium przy wyborze telefonu, a iPhone 7 Plus i iPhone 11 nie pozwalały mi tego łatwo robić.

Mniejszy iPhone 11 Pro był dla mnie o wiele lepszym rozmiarem, ale nie jest to idealne dopasowanie. Nadal muszę wyciągać kciuk do górnych krawędzi ekranu bardziej niż bym chciał. I nie chciałem wracać do telefonu wielkości iPhone’a 7, takiego jak 8 lub SE, ponieważ za bardzo podoba mi się bezramkowy wyświetlacz OLED iPhone’a 11 Pro.

Wygląda jednak na to, że iPhone 12 mini będzie oferował dokładnie to, czego szukam w nowoczesnym iPhonie bez zmuszania mnie do kompromisów. Ma 5,4-calowy ekran, który wydaje się, że będzie łatwy w obsłudze jedną ręką. Ten ekran jest również wyświetlaczem OLED, który zajmuje większą część przedniej części telefonu. Te dwie rzeczy to wszystko, czego naprawdę potrzebuję.

Jasne, jeśli wybiorę iPhone’a 12 mini, stracę kilka innych rzeczy. Niektórzy ludzie lubią telefony z dużym ekranem, dzięki czemu mogą oglądać filmy lub grać w gry na dużym ekranie, a iPhone 12 mini prawdopodobnie będzie ciasny w porównaniu z iPhone’em 12 Pro Max. Ale nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałem pełnometrażowy film na telefonie i staram się nie grać w gry mobilne, ponieważ moje zaległości w grach są wystarczająco długie. Większa powierzchnia ekranu dla tego typu rzeczy nie jest dla mnie tak ważna. A dodatkowe funkcje aparatu, które często towarzyszą większym telefonom, również nie są dla mnie przekonujące, ponieważ najczęściej robię automatyczne zbliżenia mojego kota, które wysyłam do żony.

Nadal istnieje kilka otwartych pytań dotyczących iPhone’a 12 mini. Nie próbowaliśmy jeszcze telefonu, więc nie wiemy, czy obsługa jedną ręką będzie tak łatwa, jak sobie wyobrażam. Apple twierdzi również, że iPhone 12 mini ma krótszą żywotność baterii niż standardowy iPhone 12 podczas oglądania wideo i słuchania dźwięku, a dopóki nie przejdziemy do testu telefonu, trudno jest wiedzieć, czy jego bateria może wydawać się zbyt mała w codziennym życiu. posługiwać się.

Ale dla mnie połączenie niewielkich rozmiarów iPhone’a 12 mini, jego bezramkowego wyświetlacza OLED i innych nowoczesnych udogodnień iPhone’a, takich jak procesor A14 Bionic i aparaty, które prawdopodobnie nadal mogą robić świetne zdjęcia mojego kota, może sprawić, że najnowszy mały Apple zadzwonić na uaktualnienie, którego nie mogę przegapić. Mam nadzieję, że małe telefony wrócą na dobre.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook