Kryptowaluty

Jack Dorsey chce, aby cały świat wiedział, że ma zegar bitcoin

Jeśli oglądasz spotkanie Sunday’s House na temat dezinformacji, w którym zeznają dyrektor generalny Twittera Jack Dorsey, dyrektor generalny Facebooka Mark Zuckerberg i dyrektor generalny Google Sundar Pichai, być może zauważyłeś urządzenie przypominające zegar umieszczone w widocznym miejscu nad prawym ramieniem Dorsey. (Trudno to przeoczyć – oprócz Dorseya, okna i niektórych sprzętów domowych, to w zasadzie jedyna inna rzecz w ramce.) Ale urządzenie nie wydaje się pokazywać czasu – a przynajmniej tego nie widziałem. Więc co to jest?

To zegar bitcoin. W szczególności, Coinkite’s BlockClock mini za 399 $. Jeśli jesteś choćby stycznie świadomy zamiłowania Dorseya do bitcoinów, nie będzie to zaskoczeniem.

BlockClock mini.
: Coinkite

Dorsey jest olbrzymi fan bitcoina:

Dorsey wydaje się po prostu interesować się rzeczami opartymi na blockchain, właśnie sprzedał swój pierwszy tweet jako NFT za prawie 3 miliony dolarów. (Przekazał dochody na cele charytatywne).

Jeśli chodzi o BlockClock mini, to rzeczywiście może pokazywać godzinę, ale jest to również urządzenie z obsługą Wi-Fi, które może również wyświetlać aktualną cenę bitcoinów i innych danych związanych z kryptowalutą. „Śledź ceny z giełd, zobacz bloki w miarę ich publikowania przez górników i połącz Opendime, aby wyświetlić saldo, wartość fiat i wpłacić kody QR” – czytamy w opisie sklepu Coinkite. (Obecna cena bitcoinów wynosi ponad 52000 USD w chwili pisania tego tekstu, jeśli się zastanawiałeś.)

Jeśli zakochałeś się w BlockClock mini po zobaczeniu go na ladzie Dorseya, możesz go wkrótce nie dostać. Coinkite wymienia go jako „przedmiot z długim wyprzedzeniem” i zauważa w opisie zegara, że ​​„czasy realizacji mogą się różnić – brak gwarancji terminu dostawy ze względu na duże zapotrzebowanie”. Na głównej stronie urządzenia znajduje się również duży przycisk „Zarezerwuj teraz <3”, który wskazuje na sklep Coinkite, co nie napawa mnie pewnością.

Poza tym jest to 399 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook