Oprogramowanie

Jak blokować złe strony internetowe – lub po prostu załatwiać sprawy

LeechBlock NG dla Chrome i Firefox nie jest tak wszechstronny jak BlockSite, ale spełnia swoje zadanie i jest darmowy. Jeśli potrzebujesz czegoś naprawdę prostego do zarządzania listą witryn, od których chcesz się ominąć, jest to jedno z najlepszych narzędzi przeglądarki, jakie napotkaliśmy do tego.

W narzędziu dostępnych jest wiele opcji dostosowywania: możesz podzielić witryny na maksymalnie sześć grup (np. Dla mediów społecznościowych, zakupów itp.) I możesz ograniczyć bloki do określonych pór dnia. Dostępny jest również tryb pełnej blokady, który pomaga skupić się na jednej pracy.

Zapoznaj się z zaawansowanymi opcjami LeechBlock NG i faktycznie możesz wyłączyć dostęp do rozszerzenia w określonych momentach – więc jest praktycznie niemożliwe obejście ograniczeń, które nałożyłeś na siebie. OK, możesz po prostu otworzyć przeglądarkę bez zainstalowanego LeechBlock NG, ale może to przynajmniej dać ci przerwę na ponowne rozważenie.

Indyk na zimno

David Nield przez Windows

Cold Turkey to aplikacja komputerowa dla systemu Windows i macOS (z towarzyszącymi dodatkami do przeglądarki), która nie przeszkadza, jeśli chodzi o blokowanie witryn internetowych. Możesz blokować określone witryny, cały internet, cały internet z wyjątkiem w przypadku niektórych witryn, a nawet określonych wyszukiwań w Google, których nie chcesz uruchamiać.

Po zastosowaniu bloku jest on naprawdę stosowany – możesz nawet wyłączyć dostęp do Menedżera zadań (Windows) lub Monitora aktywności (macOS), a także do deinstalatora Cold Turkey, aby upewnić się, że jesteś skupiony i z dala od witryn, które nie chcę widzieć. Jest to kompleksowy pakiet, który prowadzi również statystyki, dzięki czemu możesz zobaczyć, ile razy próbowałeś uzyskać dostęp do zablokowanych witryn. (Istnieje mniej rygorystyczny tryb, który pozwala łamać bloki, jeśli naprawdę chcesz).

Możesz korzystać z Cold Turkey za darmo lub uiścić jednorazową opłatę w wysokości 39 USD za licencję Pro i kilka przydatnych dodatków, w tym zaplanowane bloki, liczniki czasu, które pomogą Ci pracować w skupionych przypływach uwagi, ochronę hasłem ustawień aplikacji i Frozen Tryb turecki, który całkowicie blokuje dostęp do systemu Windows lub macOS – zmuszając Cię do zrobienia czegoś innego niż wpatrywanie się w ekran.

Wolność

: Wolność

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook