Nowości

Jak dziś obejrzeć wydarzenie Google Pixel Event – i czego się spodziewać

Google zajęło zastrzeżone podejście do uruchamiania sprzętu i oprogramowania od początku pandemii. W przeciwieństwie do Apple, który zorganizował dwa wysoce zaawansowane technicznie i zgrabne wydarzenia wirtualne (i oczekuje się, że będzie gospodarzem trzeciego), Google odwołał swoją doroczną konferencję programistów w maju i wykorzystał posty na blogu do zaprezentowania tego lata Androida 11 i budżetowego telefonu Pixel. To sprawia, że ​​jest to pierwsze duże wydarzenie Google w roku, nazwane zabawnie Launch Night In.

Już wiemy, jakiego nowego sprzętu możemy się spodziewać, ponieważ Google był dość bezpośredni w swoich zapowiedziach. Przeprowadzimy Cię przez to, co powinno nadejść i jak oglądać wydarzenie.

Jak oglądać (i kiedy)

Wydarzenie Google zaczyna się o 11:00 czasu pacyficznego dzisiaj, 30 września.

Możesz oglądaj transmisję na żywo na tej stronie. Program będzie miał napisy zamknięte.

Jeśli nie możesz tego zrobić w tym czasie, być może dlatego, że nadrabiasz zaległości w ostatniej części tegorocznego WIRED25 (z udziałem takich postaci jak Anthony Fauci), Google twierdzi, że później będzie miał wideo na tej samej stronie.

Podczas nocy premiery prawdopodobnie zobaczysz, jak Google będzie mówić o aktualizacjach Asystenta Google i nowych inicjatywach przyjaznych dla środowiska. Jeśli chodzi o sprzęt, Google drażnił dwa nowe telefony Pixel, inteligentny głośnik i nowy Chromecast.

Telefony Pixel 4A 5G i Pixel 5

: Google

Kiedy Google zadebiutował Pixel 4A na początku sierpnia, w październiku pojawiły się dwa inne telefony: Pixel 4A 5G i Pixel 5. Nowy 4A nie powinien się zbytnio różnić od swojego rodzeństwa bez 5G. Prawdopodobnie będzie dostępny w kilku kolorach, będzie miał większy ekran, większą baterię i nieco lepszy procesor (który umożliwi również łączność 5G). Google wycenił go na 499 USD, o 150 USD więcej niż zwykły Pixel 4A.

Pixel 5 to naturalna kontynuacja high-endowych Pixel 4 i Pixel 4 XL, które ukazały się w 2019 roku, chociaż tegoroczny flagowiec będzie zupełnie inny. Plotki wskazują, że Google będzie nie używać najlepszego dostępnego procesora, ale zamiast tego trzymać się Snapdragona 765G firmy Qualcomm (tego samego w telefonach ze średniej półki cenowej, takich jak LG Velvet i Motorola One 5G. Powinien nadal działać równie dobrze.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook