Różności i nowinki technologia

Jak oglądać debatę wiceprezydenta 2020

Więc trochę rzeczy wydarzyło się od ostatniego z nich. Nie zamierzam teraz wchodzić w to wszystko, ale wystarczy powiedzieć, że niektóre okoliczności uległy zmianie przed dzisiejszą debatą między wiceprezydentem Mike’em Pence’em a senator Kamalą Harris.

Czytaj więcej

Po pierwsze, kandydaci będą oddzieleni szerszą przerwą niż wcześniej planowano, od 7 stóp do 12 stóp, 3 cali. Na scenie dodano również parę ścianek działowych z pleksi. Dodatkowe środki zostały wprowadzone, ponieważ wielu członków Białego Domu – w tym prezydent, pierwsza dama, sekretarz prasowy i inni – od zeszłego tygodnia dało wynik pozytywny na obecność Covid-19. Prezydent Trump był hospitalizowany z powodu wirusa w weekend. Podczas gdy Pence brał udział w niektórych z tych samych wydarzeń, co ci, którzy uzyskali wynik pozytywny, lekarze z Białego Domu i CDC wydali notatki, że nie musi poddawać kwarantannie i po serii negatywnych testów może bezpiecznie uczestniczyć w dzisiejszej debacie. W chwili pisania tego tekstu, według lekarzy z Białego Domu, ostatnim testem Pence’a był wtorek po południu. Kampania Biden ogłosiła, że ​​Harris również we wtorek uzyskał wynik negatywny, według Associated Press.

Debata rozpocznie się o godzinie 21:00 czasu wschodniego (18:00 czasu polskiego), o godz USA dziś Szef biura Waszyngtonu Susan Page moderuje. Planowany format wieczoru podzielony jest na dziewięć segmentów tematycznych po około 10 minut każdy, bez przerw reklamowych. Tematy tych segmentów nie zostały z góry ogłoszone, ale załóżmy, że przynajmniej jeden z nich dotyczy wirusa. W lutym Pence został szefem grupy zadaniowej ds. Koronawirusa Białego Domu. Jak dotąd w pandemii zginęło ponad 200 000 Amerykanów.

Debata odbywa się na Uniwersytecie Utah w Salt Lake City, przed małą publicznością na żywo, w skład której wejdzie kilku studentów. Uniwersytet jest w trakcie dwutygodniowej zmiany na kursy online, co jest częścią tego, co urzędnicy szkolni nazywają „wyłącznikiem automatycznym” zaprojektowanym w celu zmniejszenia ryzyka transmisji. Wszyscy na miejscu debaty powinni zostać przebadani pod kątem koronawirusa i podjąć inne środki ostrożności, takie jak noszenie masek i zachowanie dystansu społecznego. Pence, Harris i Page będą mogli zdjąć maski, gdy wejdą na scenę.

Jak oglądać debatę

Wybierz komfortowy napój.

Ale poważnie, masz opcje. Podobnie jak jej prezydencki odpowiednik, debata wiceprezydencka będzie transmitowana w symulacji we wszystkich głównych sieciach i programach informacyjnych telewizji kablowej, w tym ABC, CBS, CNN, C-SPAN, FOX, NBC i PBS. Sprawdź swoje lokalne oferty, wybierz. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 ET (18:00 PT).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook