GryNowościOprogramowanieTelefony

Jak przesyłać strumieniowo HBO Max

Nadeszło HBO Max. Połączenie ogromnego imperium treści AT&T WarnerMedia – HBO, Warner Bros., New Line Cinema, DC Entertainment, TBS, TNT, CNN, Cartoon Network, The CW, Crunchyroll i Adult Swim – w jedną usługę strumieniową już daje HBO Max jeden z najszerszych katalogów streamingowych.

Dodatkowa licencjonowana zawartość, w tym dzieła Studio Ghibli, tytuły z Criterion Collection, programy z BBC i popularne seriale, takie jak Przyjaciele i Teoria Wielkiego Wybuchu, sprawiają, że jest to jedna z najbardziej znanych usług przesyłania strumieniowego. I to oprócz oryginalnych programów i filmów, które będą dostępne wyłącznie w HBO Max.

Ale HBO Max jest również jedną z najdroższych usług przesyłania strumieniowego na świecie, kosztującą 14,99 USD miesięcznie – znacznie więcej niż Netflix, Hulu czy Disney Plus.

Chcesz go wypróbować? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rozpoczęciu korzystania z HBO Max

Ile kosztuje HBO Max?

HBO Max kosztuje 14,99 USD miesięcznie, co czyni go jedną z najdroższych usług przesyłania strumieniowego na rynku. Ta cena jest jednak tym samym miesięcznym kosztem, co HBO Now – a HBO Max oferuje całą zawartość, która była dostępna w HBO Now, a także wszystko, co WarnerMedia.

Istnieje również bezpłatna siedmiodniowa wersja próbna dla każdego, kto chce spróbować, zanim zapłacą, wraz z planami tańszej, obsługiwanej przez reklamy wersji HBO Max, która ma zostać uruchomiona w 2021 roku.

Jaka jest różnica między HBO Max a HBO / Go / Now?

Opcje przesyłania strumieniowego WarnerMedia stały się… co najmniej skomplikowane po dodaniu HBO Max. Oto, jak rozkładają się rzeczy we wszystkich różnych usługach:

  • HBO: płatny kanał telewizji kablowej premium. Zakupiony u dostawcy telewizji jako dodatek do istniejącego pakietu telewizyjnego, koszty różnią się w zależności od abonenta.
  • HBO Go: aplikacja do transmisji strumieniowej online i strona internetowa, która umożliwia dostęp do treści HBO, jeśli płacisz za kanał HBO. W zestawie bezpłatnie z HBO (kanał telewizji kablowej).
  • HBO Now: samodzielna usługa przesyłania strumieniowego, która kosztuje 14,99 USD miesięcznie, umożliwiająca osobom, które nie płacą za kabel, dostęp do HBO. Oferuje te same treści, co HBO Go, chociaż są to różne aplikacje na wszystkich platformach. Teoretycznie HBO Now powinno stać się przestarzałe wraz z wprowadzeniem HBO Max, chociaż jeszcze nie do końca.
  • HBO Max: Nowa usługa WarnerMedia, która łączy istniejącą bibliotekę HBO Go / Now – całą HBO – z dodatkowymi treściami, w tym przebojami Warner Bros., popularnymi programami telewizyjnymi, takimi jak Przyjaciele, Programy Cartoon Network, klasyczne filmy, tytuły Studio Ghibli oraz nowe, ekskluzywne oryginały.

Czy otrzymam HBO Max za darmo, jeśli już zapłacę za HBO lub HBO teraz?

Tutaj sprawy stają się trochę skomplikowane. W zależności od tego, skąd masz obecną subskrypcję HBO lub HBO Now – lub jaki masz plan komórkowy AT&T – możesz już otrzymywać darmowe HBO Max.

Dla obecnych klientów HBO: Jeśli subskrybujesz HBO przez dostawcę telewizji kablowej lub internetowej, istnieje bardzo duża szansa, że ​​będziesz już mieć dostęp do HBO Max. Główni dostawcy, tacy jak AT&T TV, Cox, DirecTV, Hulu, Optimum, Spectrum, Verizon Fios i Comcast Xfinity, wszyscy obsługują HBO Max – jeśli masz już HBO za pośrednictwem jednego z tych dostawców, powinieneś być w stanie zalogować się przy użyciu swoich zwykłych poświadczeń . Pełna lista obsługiwanych dostawców jest dostępna tutaj.

Dla obecnych klientów HBO Now: Jeśli płacisz za HBO Now przez HBO Now bezpośrednio lub przez Apple, Google Play, Samsung, Optimum, Verizon Fios, Consolidated Communications lub Liberty Cablevision of Puerto Rico, Twoje konto zostanie przekonwertowane na konto HBO Max.

Klienci AT&T: Niektóre z planów bezprzewodowych, internetowych i telewizyjnych AT&T obejmują również darmowy HBO Max, w tym plan bezprzewodowy AT&T Unlimited Elite i plan 1 Gig AT&T Fiber.

Jeśli jednak zapłacisz za HBO Now za pośrednictwem innego dostawcy – na przykład, powiedzmy, Amazon – nie będziesz mieć dostępu do HBO Max, nawet jeśli zalogujesz się na innym urządzeniu innym niż Amazon. W takim przypadku będziesz musiał poczekać, aż WarnerMedia wypracuje umowę z Twoim dostawcą lub przełączy abonament HBO Now na inną firmę (lub po prostu zasubskrybuj bezpośrednio przez WarnerMedia).

HBO Max pokazuje znajomych

Co mogę oglądać w HBO Max?

HBO Max zawiera całą bibliotekę treści HBO, w tym programy takie jak Gra o tron, Soprano, Sukcesja, i więcej. Ale to dopiero początek: obejmie również ogromną liczbę klasycznych i nowoczesnych filmów Warner Bros., takich jak Harry Potter serial, filmy o superbohaterach DC (w tym nadchodząca wersja Zack Snyder Liga Sprawiedliwych planowany na 2021 r.) oraz cały katalog Studio Ghibli (z wyjątkiem Grave of the Fireflies z jakiegoś powodu). Główne popularne seriale telewizyjne, takie jak Przyjaciele, Teoria Wielkiego Wybuchu, i Nowy książę Bel-Air, będzie również dostępna.

Ale podobnie jak wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego, HBO Max będzie również zawierało ekskluzywne treści, które nie będą dostępne nigdzie indziej, w tym Kochać życie (teraz), nadchodzący Adventure Time: Distant Lands (spinoff z popularnego serialu animowanego) oraz Amerykańska marynata. HBO Max ma również wiele oryginalnych programów i filmów w produkcji na przyszłość, w tym Plotkara restart, Dune: The Sisterhood, seria Green Lantern, Smar: Rydell High, Stacja jedenasta, i więcej.

Gdzie jest dostępne HBO Max?

Obecnie HBO Max jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych w momencie premiery, ale WarnerMedia chce w przyszłości rozszerzyć tę usługę na rynki międzynarodowe – w tym w Ameryce Łacińskiej i Europie.

Na jakich urządzeniach mogę oglądać HBO Max?

HBO Max jest dostępne na platformach Android, Android TV, Apple TV, Chromecast, iOS, PlayStation 4, Xbox One i Samsung smart TV (od 2016 r. I później) – w rzeczywistości „nowa” aplikacja jest właściwie tylko aktualizacją istniejącej Aplikacje HBO Now na tych platformach). Dostępny jest również komputerowy odtwarzacz internetowy do przesyłania strumieniowego na urządzenia Mac, Windows i Chromebook.

Szczególnie brakuje na tej liście: Amazon’s Fire TV i Roku, z których żaden nie ma dostępu do HBO Max. (Obie platformy oferują aplikacje HBO Now, ale nie zostały zaktualizowane do HBO Max i nie mają dostępu do dodatkowej zawartości).

Czy mogę udostępniać konto HBO Max znajomym i rodzinie?

HBO Max można przesyłać strumieniowo na maksymalnie trzy różne urządzenia jednocześnie, dzięki czemu możesz udostępniać konto znajomym i członkom rodziny. Usługa umożliwia również tworzenie wielu profili użytkowników z opcjami dla kontrolowanych przez rodziców profili „Dzieci”, na których rodzice mogą ustawiać limity ocen treści.

Czy możesz oglądać programy HBO Max offline?

Treści HBO Max można pobierać lokalnie, ale jest kilka ograniczeń: użytkownicy otrzymują łącznie 30 pobrań na konto na wszystkich urządzeniach i profilach użytkowników. Nieobejrzane pliki do pobrania również wygasają po 30 dniach lub 48 godzinach od rozpoczęcia oglądania. Użytkownicy będą mogli odnawiać wygasłe pobieranie, chociaż nie jest jasne, czy istnieje ograniczenie co do częstotliwości, z jaką będziesz mógł to robić. Ponadto na różne urządzenia można pobrać jednocześnie tylko pięć kopii programu lub filmu.

HBO Max oferuje również dwie różne opcje pobierania: „najwyższą jakość”, większy plik, którego pobieranie potrwa dłużej, oraz opcję „najszybszego pobierania”, która oferuje mniejszy plik, który będzie pobierany szybciej.

Jak się zarejestrować?

HBO Max można zarejestrować na wiele sposobów: klienci mogą wejść na stronę internetową HBO Max i dokonać subskrypcji bezpośrednio przez WarnerMedia lub wykupić subskrypcję za pośrednictwem obsługiwanej usługi telewizyjnej lub internetowej (zobacz pełną listę tutaj).


Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook