Różności i nowinki technologia

Jak sprawić, by wiele inteligentnych głośników współpracowało ze sobą

Inteligentne głośniki mają stałeś się ostatnio tak wszechobecny, że najprawdopodobniej masz więcej niż jedną konfigurację w domu. Może Google Nest w jednym pokoju i Amazon Alexa w innym lub więcej niż jeden z każdego.

Niezależnie od tego, czy używasz inteligentnych głośników od Google, Amazon czy Apple, możesz przesyłać dźwięk do kilku głośników jednocześnie, konfigurować je jako pary stereo, a nawet słuchać muzyki, aby podążała za Tobą z pokoju do pokoju.

Strona główna Google / Google Nest

Niedawno firma Google zmieniła nazwę swoich głośników domowych na głośniki Nest, więc możesz mieć jeden lub więcej z nich, ale nadal będą ze sobą współpracować, bez względu na to, co mówi etykieta. Zarządzanie głośnikami jest obsługiwane przez aplikację Google Home na Androida lub iOS.

Otwórz aplikację, a zobaczysz listę wszystkich swoich głośników Nest wraz z innymi podłączonymi inteligentnymi urządzeniami domowymi, takimi jak Chromecasty i kamery Nest. Aby połączyć dwa głośniki Nest w parę stereo, muszą znajdować się w tym samym pomieszczeniu: kliknij dowolny głośnik, a następnie ikonę koła zębatego, a następnie Pokój ustawić to.

Zacznij od umieszczenia głośników w tym samym pomieszczeniu.

David Nield przez Google

Po wykonaniu tej czynności dotknij pierwszego głośnika, a następnie ikony koła zębatego Para głośników. Następnie po prostu wybierz drugi głośnik, powiedz aplikacji, który ma działać jako lewy, a który prawy, i nadaj parze nazwę, aby zidentyfikować ją w aplikacji.

Ta para pojawia się następnie jako pojedynczy głośnik w aplikacji Dom: możesz przesyłać dźwięk na głośniki jako parę stereo z aplikacji na swoim urządzeniu lub odtwarzać muzykę przez oba razem za pomocą poleceń głosowych.

Możesz pójść dalej dzięki grupie głośników, która może zawierać więcej urządzeń, a nawet Chromecasty. Ponownie stuknij głośnik, a następnie ikonę koła zębatego, a następnie wybierz Grupy i Utwórz grupę urządzeń. Nazwij swoją grupę (na przykład „kuchnia” lub „sypialnia”), a będziesz mógł dodać do niej inne głośniki na tym samym ekranie.

Możesz zrobić więcej z głośnikami Google, gdy są w grupie.

David Nield przez Google

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook