Oprogramowanie

Jak streamować Super Bowl 2021 (i Puppy Bowl, Kitten Bowl)

Prawie nie pasujesz do internetu, jeśli nienawidzisz kotów, ale nie ma nic złego w byciu pro-pupperem. Poniższe usługi oferują kanały telewizyjne na żywo przez Internet. Większość z nich można oglądać za pomocą aplikacji na komputery stacjonarne i smartfony i działają one na Roku (oraz innych naszych ulubionych urządzeniach do przesyłania strumieniowego).

Usługi z kotkiem i Miska dla szczeniąt: Usługa telewizji na żywo Philo za 20 USD obejmuje Animal Planet i Hallmark Channel, a także dziesiątki innych kanałów, przyzwoitą obsługę urządzeń i bezpłatną wersję próbną. Plan FuboTV za 65 USD obejmuje około 115 kanałów, w tym trzy, które będziesz potrzebować do oglądania odpowiednich wydarzeń w niedzielę, a także bezpłatny siedmiodniowy okres próbny.

Usługi ze szczeniakiem i Miska ludzi (ale bez kociąt): Możesz oglądać Puppy Bowl za pośrednictwem YouTube TV, na którym znajduje się również kanał CBS Sports, na którym znajduje się Super Bowl. Zwykle kosztuje 65 USD miesięcznie, ale dwutygodniowy okres próbny jest bezpłatny dla nowych klientów. Hulu + Live TV ma podobną listę kanałów, w tym CBS Sports, i kosztuje 65 USD miesięcznie. Ma również bezpłatną wersję próbną. Pamiętaj, aby anulować przed zakończeniem okresu próbnego, jeśli nie jesteś zainteresowany kolejnymi opłatami. Sugerujemy ustawienie przypomnienia w telefonie lub kalendarzu.

Usługi, które przenoszą tylko miskę dla szczeniąt: Jeśli nie dbasz o piłkarzy lub koty, Discovery + zapewnia dostęp do Animal Planet, czyli domu Puppy Bowl. Obejmuje kilka innych kanałów i kosztuje 5 USD miesięcznie. Dostępna jest siedmiodniowa bezpłatna wersja próbna.

Jak streamować Super Bowl

Roku Streaming Stick Plus

: Roku

Jeśli nie czujesz się przytulny i chcesz od razu przejść do Chiefs vs. Buccaneers, jest dla Ciebie wiele opcji. Jak powiedzieliśmy w innych sekcjach, poniższe usługi oferują programy na żądanie i kanały telewizyjne na żywo przez Internet. Większość z nich prowadzi transmisję internetową na żywo i pracuje na Roku i innych najlepszych urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

Przesyłaj strumieniowo za darmo w CBS Sports lub CBS All Access

Super Bowl rozpoczyna się w niedzielę o 18:30 czasu wschodniego, a program ★ Aplikacja CBS Sports to najlepszy sposób, aby go obejrzeć, jeśli nie masz kabla. Możesz go pobrać między innymi na urządzenia z systemem Android, iPhone, Apple TV, Roku i Fire TV. Oto lista wszystkich obsługiwanych urządzeń. Będziesz także mógł transmitować go na CBSSports.com, w tym relacje przed grą, pokaz w przerwie i nie tylko.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook