FotoOprogramowanie

Jak używać aparatu Snap Camera, aby zostać kotem (lub czymkolwiek innym) w Zoom

Najnowszy absurdalny film na YouTube przedstawiający prawnika imieniem Rod Ponton, który przypadkowo wziął udział w przesłuchaniu cywilnym w sprawie Zoom, mając na sobie filtr dla kota (i nie mógł wymyślić, jak go wyłączyć).

Chociaż nie jesteśmy absolutnie pewni, skąd pochodzi filtr pana Pontona (zgodnie z artykułem z BBC, jest to stara aplikacja o nazwie Live Cam Avatar, która była preinstalowana na niektórych komputerach Dell), jest tam co najmniej jedna aplikacja o nazwie Snap Camera, która pozwoli ci zamienić się w różne stworzenia w aparacie. Chociaż nie zapewnia dokładnej głowy kota, którą miał na sobie prawnik, pozwala dodać szeroką gamę efektów, tła i zniekształceń, z których niektóre są wręcz koszmarne. (Moim ulubionym jest ten, który umieszcza niespokojnego kota na twojej głowie.)

Po zainstalowaniu na komputerze z systemem Windows lub Mac, Snap Camera współpracuje z Zoom, Twitch, Skype i wieloma innymi usługami online. W rzeczywistości, według firmy, można go używać z większością aplikacji korzystających z kamery internetowej. Na przykład, oto jak dodać efekty Snap Camera do aplikacji Zoom:

  • Pobierz i zainstaluj Snap Camera z jej strony internetowej (po wylogowaniu się ze zwykłej polityki prywatności, umowy licencyjnej i warunków korzystania z usług). Będziesz potrzebować komputera z systemem Windows 10 lub Mac 10.31 lub nowszym. Podczas instalacji zostaniesz poproszony o dostęp do kamery i mikrofonu komputera.
  • Jeśli korzystasz z aktywnych aplikacji wideo lub strumieniowych, zostaniesz poproszony o ich zamknięcie
  • Rozpocznij powiększanie. Na komputerze Mac użyj górnego menu, aby przejść do „Preferencji”> „Wideo”. Na komputerze kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu i wybierz „Wideo”.
  • Kliknij menu rozwijane „Aparat” i wybierz „Snap Camera”

Po znalezieniu menu Ustawienia Zoomu, użyj menu rozwijanego, aby wybrać „Snap Camera”.

Po znalezieniu menu Ustawienia Zoomu, z menu rozwijanego wybierz „Snap Camera”.

Otóż ​​to! Teraz możesz przejść do aplikacji Snap Camera i wybrać filtr. Do wyboru jest szeroki wybór. Okno u góry aplikacji pokazuje, jak każdy filtr wpłynie na Twój wygląd – i jak będzie wyglądał Twój kanał wideo, gdy następnym razem rozpoczniesz spotkanie Zoom.

Jeśli nie chcesz już korzystać z aparatu Snap Camera, postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej, aby wrócić do domyślnej aplikacji aparatu Zoom. A jeśli jesteś naprawdę ambitny, możesz spróbować zagrać w Lens Studio w aplikacji Snap, aby stworzyć własne filtry.

Jedna rada: użyj ustawień Snap Camera (dostępnych po kliknięciu ikony koła zębatego w prawym górnym rogu), aby utworzyć klawisz skrótu, który szybko włącza i wyłącza aplikację.

Po znalezieniu menu Ustawienia Zoomu, z menu rozwijanego wybierz „Snap Camera”.

Użyj ustawień Snap Camera, aby utworzyć klawisz skrótu włączania / wyłączania.

W ten sposób, jeśli kiedykolwiek złapiesz się na spotkaniu biznesowym z włączonym filtrem dla kota, możesz go natychmiast wyłączyć bez zbytniego zakłopotania.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook