Różności i nowinki technologia

Jak używać Map Google jako sieci społecznościowej

Te profile otwierają kolejną funkcję w Mapach Google: śledzenie i bycie obserwowanym. Chodzi o to, że możesz podążać za lokalnymi ekspertami, których opinie cenisz, w których miejscach często odwiedzać, a także znajomym i rodzinie. Aby obserwować kogoś w aplikacji Mapy Google na Androida lub iOS, dotknij jego imienia i nazwiska w recenzji lub ocenie, a następnie wybierz Podążać.

Aby zobaczyć swoich obserwujących, użyj powyższego skrótu w aplikacji Mapy Google: Przyczynić się, następnie Wyświetl swój profil. Stuknij w Obserwujący link (obok którego będzie liczba, nawet jeśli jest to zero), aby zobaczyć, kto Cię obserwuje. Możesz także zobaczyć osoby, które obserwujesz (i w razie potrzeby przestać obserwować osoby).

Aby ręcznie zatwierdzić każdego nowego obserwatora, którego otrzymasz, dotknij Edytuj profil, następnie Profil i ustawienia prywatności ze swojego profilu i włącz Profil z ograniczeniami przełącznik. Gdy Twój profil jest ograniczony, tylko Twoi obserwatorzy będą mogli zobaczyć Twoje recenzje i oceny w Mapach Google, a także listę osób, które obserwujesz.

Skorzystaj z kanału informacyjnego

Mapy Google będą miały dla Ciebie kilka lokalnych rekomendacji.

Mapy Google za pośrednictwem Davida Nielda

Jeśli dotkniesz Aktualizacje następnie Dla Was w aplikacji mobilnej Mapy Google zobaczysz rodzaj kanału wiadomości: pobiera aktualizacje od osób i firm, które obserwujesz, a także dodaje aktualizacje miejsc w pobliżu, które według algorytmów Google mogą Cię zainteresować (zmiany na przykład do menu lokalnej restauracji).

Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu dowolnego elementu tego źródła, aby znaleźć opcje edycji niektórych sposobów działania kanału – możesz określić obszary, które Cię interesują, a które nie, oraz wskazać, które aktualizacje pasują do Twoich upodobań a które nie, i więcej.

Jeśli dotkniesz, aby otworzyć plik Badać i otwórz kartę informacyjną poniżej, zobaczysz podobną listę aktualizacji opartą na obszarze, w którym się aktualnie znajdujesz. Zauważyliśmy pewne nakładanie się dwóch ekranów pod względem wyświetlanych zdjęć i aktualizacji, ale jeśli jesteś w nowym lub nietypowym miejscu, które rzadko odwiedzasz, karta Eksploruj prawdopodobnie stanie się bardziej przydatna.

Dodaj oceny i recenzje

Twoje recenzje i oceny są domyślnie publiczne.

Mapy Google za pośrednictwem Davida Nielda

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook