Różności i nowinki technologia

Jak włączyć lub wyłączyć powiadomienia dźwiękowe Zoom

Kiedy ktoś podchodzi do Twoich drzwi – nie wirtualnych drzwi, Twoich prawdziwych drzwi – i chce zwrócić Twoją uwagę, zwykle dzwoni dzwonkiem. Zoom ma funkcję, która jest w pewnym sensie taka: powiadamia cię głośnym „ding dong”, gdy ktoś wchodzi na twoje spotkanie. Może to być przydatne, jeśli czekasz, aż znajomy pojawi się na spotkaniu Zoom, a w międzyczasie bawisz się z psem lub odkurzasz regał. Może to być również irytujące, jeśli uczestniczysz w spotkaniu z dziesięcioma lub więcej osobami i słyszysz „ding dong” za każdym razem, gdy ktoś wchodzi lub wychodzi ze spotkania.

Więc jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć to powiadomienie, oto jak to zrobić.

Aby wyłączyć powiadomienia dźwiękowe, przejdź do strony internetowej Ustawienia.

Aby wyłączyć powiadomienia dźwiękowe, przejdź do strony internetowej Ustawienia.

  • Jeśli jesteś w aplikacji Zoom, kliknij swoją ikonę osobistą (zwykle w prawym górnym rogu). Wybierz „Ustawienia”. Zejdź na dół strony Ustawienia i kliknij „Wyświetl więcej ustawień”. Spowoduje to otwarcie strony ustawień przeglądarki Zoom.
  • Możesz też zalogować się do Zoom za pomocą przeglądarki, a nie aplikacji i kliknąć „Ustawienia” w lewej kolumnie.
  • Kliknij „W spotkaniu (podstawowe)” w lewej kolumnie i przewiń w dół, aż zobaczysz „Powiadomienie dźwiękowe, gdy ktoś dołączy lub odejdzie”. Możesz teraz włączyć lub wyłączyć tę funkcję.

Jeśli ta funkcja jest włączona, będziesz mieć możliwość odtwarzania dźwięku dla wszystkich, którzy dołączają do spotkania lub go opuszczają, lub tylko dla gospodarzy i współprowadzących. Możesz również poprosić Zoom o nagranie głosu osoby, która dołącza przez telefon, aby użyć go jako powiadomienia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook