Różności i nowinki technologia

Jak wybrać odpowiednie słuchawki dla dzieci

Ponieważ wiele szkół wkracza w nowy rok akademicki z ciągłą nauką na odległość, rodzice będą się zastanawiać, jak najlepiej przygotować swoje dzieci do sukcesu w domu. Oczywiście trzeba rozwiązać problem z laptopem, ale ważne są również słuchawki – zarówno po to, aby zapewnić uczniom jak najlepsze wykorzystanie lekcji bez rozpraszania uwagi, jak i (czasami) po to, aby zachować własne zdrowie psychiczne przy tak wielu codziennych wydarzeniach w domu.

Jeśli jesteś w stanie uważnie obserwować swoje dziecko (dzieci) podczas ich zdalnego nauczania, możesz zdecydować się na użycie gotowych słuchawek lub zestawu słuchawkowego, który już znają – i nie ma nic złego z tym.

Ale jeśli kupujesz nowy zestaw, powinieneś zwrócić uwagę na kilka przydatnych funkcji. Po pierwsze, słuchawki nauszne mają tendencję do wygrywania komfortu z młodszymi słuchaczami w porównaniu do słuchawek dousznych, więc trzymaj się tego pierwszego jako bezpiecznego zakładu. Wiele słuchawek zaprojektowanych dla dzieci ma funkcje ograniczania głośności, które mogą zapewnić, że poziomy dźwięku nie osiągną poziomów, które mogą potencjalnie uszkodzić słuch dziecka. Standardowym zaleceniem jest, aby głośność nie przekraczała 85 decybeli. W niektórych modelach można obejść ogranicznik głośności, dlatego warto sprawdzić opinie klientów, aby uzyskać uczciwą ocenę. Pewien poziom nadzoru jest ważny, podczas gdy dorośli powinni robić to samo, a jeszcze ważniejsze jest, aby dzieci unikały słuchania przez słuchawki przez dłuższy czas.

Niestety, podobnie jak w przypadku wielu innych gadżetów technologicznych w tej chwili, pośpiechu kupowano słuchawki przyjazne dzieciom – a niektóre ze zwykłych najlepszych opcji są trudne do zdobycia. Nasi przyjaciele pod adresem Strateg (i Wirecutterteż) bardzo lubią bezprzewodowe słuchawki Puro BT2200, ale są one dostępne i niedostępne zarówno na stronie internetowej firmy, jak i na Amazon.

Dżemy Puro Junior są ograniczone do maksymalnej głośności 85 dB, co jest zalecanym limitem.
: Puro

Na szczęście tańsze (60 USD) dżemy Puro Junior są nadal łatwo dostępne. Ich głośność osiąga maksymalny poziom 85 dB, co powinno pomóc w utrzymaniu bezpiecznego poziomu odsłuchu, i wytrzymują do 22 godzin po naładowaniu. Zawsze możesz podłączyć bezpośrednio do laptopa lub komputera za pomocą dołączonego kabla 3,5 mm. Junior Jams mają wbudowany mikrofon, który powinien zredukować hałas otoczenia, który możesz uzyskać, jeśli polegasz na mikrofonie komputera. Dwa zestawy słuchawek można łączyć ze sobą łańcuchowo – jest to funkcja wspólna dla kilku innych słuchawek, o których wspomnę – a to pozwala im obaj udostępniać dźwięk z tego samego urządzenia źródłowego.

JBuddies Studio firmy JLab Audio to kolejny dobrze oceniany wybór, chociaż są to tradycyjne słuchawki przewodowe i brakuje im łączności bezprzewodowej. Ale otrzymali dobre opinie na temat wydajności i trwałości mikrofonu dzięki wzmocnionej konstrukcji, która nadal wygląda dość stylowo. Nie mają zbyt wielu dodatków, ale za mniej niż 20 dolarów powinny stanowić świetne, niedrogie narzędzie do nauki w domu.

Słuchawki JBL JR 300BT są w przyciągających wzrok kolorach (z dołączonym zestawem naklejek do personalizacji), mają przyjazne dzieciom przyciski do regulacji głośności i mogą wytrzymać do 12 godzin na jednym ładowaniu; będą również brzmiały znacznie lepiej niż te inne typy, gdy Twoje dziecko użyje ich ulubionych programów telewizyjnych.

Słuchawki JBL JR 300BT mają przyjazne dzieciom elementy sterujące i powinny brzmieć lepiej niż wiele innych zestawów w tym przedziale cenowym.
: JBL

eKids produkuje mnóstwo różnych przewodowych słuchawek z postaciami z Człowiek Pająk, Mrożony, Trolls World Tour, Gwiezdne Wojnyi inne treści dla rodzin; sprzedają za około 25 dolarów. „Kupiliśmy je, ponieważ nie mogliśmy znieść słuchania Baby Shark, Dance Monkey czy innych rzeczy z YouTubera dla siedmiolatków. Moja córka jest łatwa w obsłudze i składa się ”- powiedział recenzent o nazwisku Cory. Wszyscy możemy się odnieść.

Te słuchawki nauszne powinny stanowić dobre akcesoria do nauki online, a także przydać się podczas wycieczek samochodowych i innych sytuacji, gdy chcesz zapewnić dzieciom rozrywkę. Pewnego dnia, gdy zaczną prosić o słuchawki AirPods lub Beats, prawdopodobnie z czułością spojrzysz wstecz na dni, kiedy byli zadowoleni ze słuchawek za 20 USD.

Nasze typy

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook