NowościRTV

Jak zamówić w przedsprzedaży nowe komputery Mac z systemem Arm

Po wydarzeniu sprzętowym „One More Thing” firma Apple ogłosiła nową linię komputerów Mac z systemem Arm, zasilanych własnymi procesorami Apple, zastępując Intel, który jest używany w laptopach i komputerach stacjonarnych Mac od 2005 r. Obecnie pierwsze trzy komputery Apple mają niestandardowy układ M1 firmy Apple to MacBook Air, 13-calowy MacBook Pro i Mac mini.

Nowe komputery Mac z ramieniem są już dostępne do zamówienia, a Apple twierdzi, że komputery będą dostarczane od 17 listopada. Ale jeśli jesteś gotowy, aby zamówić jeden z nowych modeli już teraz, przygotowaliśmy listę sprzedawców, którzy obecnie oferują nowe komputery.

MacBook Air z procesorem M1
: Apple

Gdzie kupić nowego MacBooka Air

Obecnie możesz kupić nowego MacBooka Air bezpośrednio ze strony Apple. Możesz dostać model Air z chipem M1, ośmiordzeniowym procesorem i siedmiordzeniowym procesorem graficznym oraz 256 GB pamięci za 999 USD. Za 1249 USD można dostać model zasilany układem M1 z ośmiordzeniowym procesorem i ośmiordzeniowym GPU oraz 512 GB pamięci.

MacBook Air (z ramieniem)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy model MacBooka Air, zastępujący chip Intela własnym krzemem Apple. Od 999 USD.

MacBook Pro (z ramieniem)
: Apple

Gdzie kupić nowego MacBooka Pro

Nowy MacBook Pro firmy Apple jest obecnie również dostępny bezpośrednio w witrynie Apple. Możesz wybrać nowy model w rozmiarze 13 cali. W przeciwieństwie do MacBooka Air, który ma różne rdzenie GPU między dwiema konfiguracjami, MacBook Pro zawiera ten sam układ A1 (ośmiordzeniowy procesor graficzny i ośmiordzeniowy procesor) we wszystkich modelach, ale różne konfiguracje pamięci RAM i pamięci masowej.

Możesz kupić 13-calowego MacBooka Pro z chipem M1, który zawiera ośmiordzeniowy procesor i ośmiordzeniowy procesor graficzny, a także 256 GB pamięci masowej już od 1299 USD. Lub możesz uzyskać tę samą konfigurację chipa M1 z 512 GB pamięci, zaczynając od 1499 USD.

MacBook Pro (z ramieniem)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy MacBook Pro zamienia chip Intela na własny chip M1 firmy Apple. Począwszy od 1299 USD.

Gdzie kupić nowego Maca mini

Podobnie jak nowe modele MacBooka Pro, Mac mini ma ten sam układ Apple M1, który zawiera ośmiordzeniowy procesor i ośmiordzeniowy procesor graficzny, ale różnice wynikają również z wybranych konfiguracji pamięci masowej lub pamięci RAM.

Możesz kupić Maca mini z 256 GB od 699 USD lub model pamięci masowej 512 GB od 899 USD.

Mac mini (z ramieniem)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najbardziej przystępny cenowo komputer stacjonarny Mac firmy Apple, zaczynający się od 699 USD, a teraz zasilany niestandardowym chipem M1 firmy Apple.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook