Gry

Jak zarejestrować się w Amazon Prime

W tym roku sprzedaż Amazon Prime Day będzie miała miejsce 13 i 14 października – trzy miesiące później niż zwykle, z powodu pandemii koronawirusa. (I tak, tak naprawdę jest Prime Day dwa dni.) Jeśli przyciągają Cię oferowane gadżety, ale nie zarejestrowałeś się w Amazon Prime, nie martw się – Amazon bardzo to ułatwia. (Jak można się spodziewać, to żałosny dostawca utrudnia ludziom zdobywanie nowych klientów).

Oprócz udostępniania okazji Prime Day, Amazon wymyślił szereg funkcji, które mają zachęcić ludzi do zarejestrowania się w usłudze Prime. Należą do nich: dostęp do Prime Video, usługi przesyłania strumieniowego wideo; bezpłatna i szybsza wysyłka przy zakupach (z dwudniową dostawą dla wielu przedmiotów, a nawet z dostawą tego samego dnia w przypadku niektórych); oferty na zakupy na Whole Foods Market; Przesyłanie strumieniowe dźwięku Prime Music (nie mylić z bardziej rozbudowanym Amazon Music Unlimited, który kosztuje dodatkowe 7,99 USD miesięcznie dla członków Prime); Prime Gaming, w tym darmowe gry Twitch; przechowywanie zdjęć online; oraz Prime Reading, która zapewnia dostęp do biblioteki komiksów, książek i czasopism.

Możesz udostępnić swoje konto Prime – i wszystkie jego funkcje – jednej innej osobie dorosłej. Otrzymujesz 30-dniowy darmowy okres próbny, więc możesz go wypróbować (i promocje Prime Day), aby sprawdzić, czy pasuje.

Oto jak się zarejestrować.

Plany Amazon Prime

Oprócz podstawowego planu, Amazon oferuje tylko wideo i plany dla studentów i użytkowników EBT / Medicaid.

Wybierz plan

  • Przejdź do https://www.amazon.com/amazonprime i kliknij łącze „Zobacz więcej planów”.
  • Wybierz, który plan chcesz. Podstawowy plan umożliwia rejestrację w usłudze za 12,99 USD / miesiąc lub 119 USD / rok, co daje nieco poniżej 10 USD / miesiąc. Możesz także zarejestrować się w Prime Video samodzielnie za 8,99 USD / miesiąc, ale nie będziesz mógł wziąć udziału w Prime Day.
  • Jeśli jesteś studentem, kliknij link z pytaniem „Czy jesteś studentem?” i zarejestruj się w programie Prime Student. Otrzymasz bezpłatną sześciomiesięczną subskrypcję próbną, a potem będziesz musiał zapłacić tylko 6,49 USD miesięcznie. Otrzymujesz również dodatkowe rabaty, takie jak Showtime za 99 centów miesięcznie (do roku) lub Amazon Music Unlimited za 99 centów miesięcznie.
  • Jeśli masz kartę Medicaid lub kartę elektronicznego transferu świadczeń (EBT), co oznacza, że ​​otrzymujesz pomoc z rządowych programów pomocy, możesz również dołączyć za mniej: 5,99 USD miesięcznie. Nie możesz jednak dzielić się Prime z nikim innym w swoim gospodarstwie domowym, tak jak w przypadku planu podstawowego.
  • Czy wkrótce masz urodziny? Jeśli masz hojnego przyjaciela lub krewnego, mogą podarować Ci członkostwo Prime na trzy miesiące (39 USD) lub cały rok (119 USD).

Utwórz konto

  • Kiedy już zdecydujesz, z jakim planem się zdecydujesz, będziesz potrzebować konta Amazon. Jeśli jeszcze go nie masz, musisz się zarejestrować. Kliknij „Wypróbuj Prime”, a następnie „Utwórz swoje konto Amazon” i skonfiguruj je, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Zdecydowanie zalecamy również skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego dla swojego konta.
  • Na następnej stronie Amazon zweryfikuje Twoje konto, wysyłając na Twój adres e-mail tak zwane OTP (hasło jednorazowe). Przejdź do swojego e-maila, skopiuj hasło jednorazowe, wklej je na stronie Amazon i kliknij „Weryfikuj”.
  • Zostaniesz poproszony o podanie informacji o karcie kredytowej lub debetowej.
  • I jesteś skończony!

Powinniśmy prawdopodobnie wspomnieć o oczywistości: możesz zarejestrować się w członkostwie Prime, skorzystać z bezpłatnej 30-dniowej wersji próbnej, a następnie anulować ją po zakończeniu sprzedaży Prime Day. Ale możesz to zrobić tylko raz – i możesz żałować tej decyzji w przyszłym roku, kiedy ponownie nadejdzie dzień premiery.

Aktualizacja 30 września 2020 r., Godz. 10:30 czasu wschodniego: Ten artykuł został pierwotnie opublikowany 10 lipca 2019 roku i został zmieniony w celu odzwierciedlenia zaktualizowanych informacji o Amazon Prime.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook