Różności i nowinki technologia

Jak zarejestrować się w Apple One

Apple wprowadził pakiet subskrypcji Apple One, który łączy kilka usług – w tym Apple Music, Apple TV Plus i Apple Arcade – za jedną miesięczną cenę. Apple One zawiera również dodatkową przestrzeń dyskową iCloud, a przydział rośnie, im więcej płacisz.

Apple One ma trzy różne poziomy:

  • Osoba indywidualna (14,95 USD / miesiąc): Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade i 50 GB miejsca na iCloud
  • Rodzina (19,95 USD / miesiąc): Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade i 200 GB miejsca na iCloud
  • Premier (29,95 USD / miesiąc): Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade, Apple News Plus, Apple Fitness Plus (dostępne jeszcze w tym roku) oraz 2 TB pamięci masowej iCloud

Plany Family i Premier można udostępniać maksymalnie pięciu innym osobom, które są połączone z Twoim kontem Apple. Należy pamiętać, że tylko poziom Premier obejmuje Apple News Plus i nadchodzącą usługę Apple Fitness Plus.

Aby zapisać się na bezpłatną wersję próbną Apple One i zacząć korzystać z dołączonych usług:

  • Otwórz Ustawienia na swoim iPhonie lub iPadzie
  • Stuknij swój Apple ID u góry głównego menu ustawień
  • Wybierz „Subskrypcje”
  • Na tym ekranie u góry powinna pojawić się sekcja „Pobierz Apple One”. Kliknij „Wypróbuj teraz”.

  • Następnie zostaną wyświetlone trzy różne poziomy subskrypcji. Każdy ma miesięczny bezpłatny okres próbny, ale Apple zauważa, że ​​„Twoje istniejące subskrypcje nie kwalifikują się do okresu próbnego”. (Prawdopodobnie wiele osób nadal ma aktywne subskrypcje Apple TV Plus, ponieważ Apple niedawno przedłużyło je do lutego).

Jeśli w końcu zdecydujesz, że pakiet nie jest tego wart, możesz anulować Apple One w dowolnym momencie z tego samego obszaru subskrypcji w ustawieniach. Posiadacze karty Apple Card otrzymają 3% zwrotu gotówki, jeśli użyją karty do zarejestrowania się w Apple One.

Apple zapowiedział, że jesienią wprowadzi Apple One na rynek w ponad 100 krajach. Plan Premier będzie jednak bardziej ograniczony; jest dostępny tylko w Australii, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, ponieważ tam oferowany jest Apple News Plus. Usługa Apple News Fitness Plus ma zostać uruchomiona jeszcze w tym roku.

Ile tak naprawdę oszczędza mnie Apple One?

Na podstawie szacunków firmy Apple, jeśli płacisz za wszystkie usługi w pełnej cenie, „plan Apple One Individual oferuje oszczędności w wysokości ponad 6 USD miesięcznie, podczas gdy plan rodzinny oferuje oszczędności w wysokości ponad 8 USD miesięcznie, a plan Premier plan oferuje oszczędności w wysokości ponad 25 USD miesięcznie ”.

Pamiętaj jednak, że Verizon zawiera teraz Apple Music z niektórymi planami komórkowymi, a jeśli niedawno kupiłeś urządzenie Apple, możesz już otrzymywać bezpłatne Apple TV Plus przez kilka miesięcy. Nadal będziesz musiał rozważyć, czy połączony pakiet (i wygoda jednej ceny za wszystko) ma sens.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook