Różności i nowinki technologia

Jak zmienić czcionkę w Slacku

Dzięki ten tweet, Dowiedziałem się dzisiaj, jak zmienić czcionkę, którą widzisz w Slacku. I szczerze mówiąc, jestem bardziej niż szczęśliwy, że odkryłem to w piątek, ponieważ spędziłem ostatnią godzinę na wypróbowywaniu śmiesznych czcionek tylko po to, aby zdać sobie sprawę Nie wiedziałem, jak to zresetować.

Jeśli chcesz spróbować samemu, możesz po prostu wpisać / slackfont po którym następuje nazwa czcionki, którą posiadasz lokalnie. Tak, / slackfont Comic Sans MS Pracuje. Tak też / slackfont Wingdings. Musisz upewnić się, że wpisujesz lokalną nazwę czcionki, więc / slackfont Comic Sans nie zadziała; to musi być / slackfont Comic Sans MS. Po szybkim wygooglowaniu i gorączkowym odświeżaniu wątku na Twitterze odkryłem, że aby zresetować domyślną czcionkę, wystarczy wpisać / slackfont i naciśnij Enter.

Chociaż fajnie się z tym bawić, doceniam domyślną czcionkę używaną przez Slack. Podkreśla, jak wiele uwagi poświęca się, aby upewnić się, że grubość, kerning i rozmiar czcionki są optymalne dla środowiska, w którym jest wyświetlana. Zmiana czcionki na jakąkolwiek starą czcionkę to dobry sposób na pokazanie, jak czcionka może faktycznie zawieść i źle wyglądać w środowisku, nawet jeśli gdzie indziej wygląda świetnie.

Oto kilka zrzutów ekranu moich ulubionych:Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook