Nowości

Jak zmienić nazwę swojego profilu i nazwę użytkownika w TikTok

Kiedy zaczynasz korzystać z TikTok, zostaniesz poproszony o nazwę profilu i nazwę użytkownika. Jeśli jednak korzystasz z TikTok od jakiegoś czasu, nie byłoby niczym niezwykłym podjęcie decyzji, że chcesz zmienić jeden lub oba. Być może użyłeś swojego prawdziwego nazwiska i na początku nie wiedziałeś, że Twoje nazwisko zostanie upublicznione. A może nazwa, którą pierwotnie wybrałeś, nie jest już odpowiednia dla rodzaju treści, które zamierzasz opublikować. A może po prostu zdecydowałeś, że chcesz być znany z czegoś bardziej ekscytującego.

Tak czy inaczej, łatwo jest zmienić nazwę swojego profilu lub nazwę użytkownika. (W TikTok nazwa użytkownika to ta poprzedzona znakiem @.)

Przejdź do strony swojego profilu (klikając ikonę „Ja” w prawym dolnym rogu).

  • Wybierz „Edytuj profil”.
  • Wybierz „Nazwa” (aby zmienić nazwę swojego profilu) lub „Nazwa użytkownika”.
  • Wpisz swoje nowe imię. (W przypadku Twojej nazwy użytkownika pamiętaj, że będzie ona musiała być unikalna.)

Możesz zmienić nazwy na stronie „Edytuj profil”.

Możesz zmienić nazwy na stronie „Edytuj profil”.

Nazwę użytkownika możesz zmienić tylko raz na 30 dni.

Nazwę użytkownika możesz zmienić tylko raz na 30 dni.

Jest kilka innych rzeczy, o których musisz wiedzieć, zanim zmienisz swoją nazwę użytkownika. Po pierwsze, nazwę użytkownika można zmienić tylko raz na 30 dni, więc upewnij się, że możesz z nią żyć, przynajmniej przez ten okres. Ponadto, jeśli zmienisz swoją nazwę użytkownika, oznacza to, że zmienisz również swój osobisty adres URL TikTok (który zwykle ma postać czegoś w rodzaju tiktok.com/@nazwa_użytkownika). W rezultacie każdy, kto spróbuje użyć starszego adresu, nie będzie już widzieć Twoich filmów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook