NowościOprogramowanie

Jak zmienić tło wideo w aplikacji Microsoft Teams

Chociaż Zoom pozostaje popularny ze względu na łatwość użytkowania i funkcje, takie jak możliwość wyświetlania w różnych środowiskach, nie jest to jedyna dostępna aplikacja do spotkań wideo, która pozwala robić te rzeczy. Na przykład aplikacja do komunikacji biurowej Microsoft Teams umożliwia również dostosowanie tła spotkania. Tutaj pokażemy, jak zmienić tło dla wideokonferencji Teams.

Jeśli chcesz wybrać tło przed oficjalnym rozpoczęciem spotkania:

  • Rozpocznij spotkanie wideo w usłudze Teams. Znajdziesz się na ekranie pośrednim.

  • Upewnij się, że wideo jest włączone na pasku przycisków u dołu ekranu, a następnie włącz element sterujący ustawieniami tła (znajdujący się między elementami sterującymi wideo i audio)
  • Po prawej stronie pojawi się kolumna „Ustawienia tła”. Użyj tego, aby rozmyć rzeczywiste tło lub wybierz spośród kilku różnych obrazów, aby zapewnić fałszywe tło.

Wybierz nowe tło aplikacji Teams z okna „Ustawienia tła”

Wybierz nowe tło aplikacji Teams z okna „Ustawienia tła”

  • Jeśli chcesz dodać własne zdjęcie, kliknij link „Dodaj nowy” u góry kolumny. Następnie możesz wybrać obraz z plików komputera, który zostanie dodany do dostępnych tła.
  • Kiedy zmienisz tło, zmiana będzie obowiązywać przez inne spotkania, dopóki nie zmienisz jej ponownie.

Jeśli już rozpocząłeś spotkanie (lub dołączyłeś do spotkania innej osoby), nadal możesz zmienić tło.

  • Kliknij trzy kropki na środku paska przycisków u dołu ekranu i wybierz „Pokaż efekty tła”. Po prawej stronie pojawi się ta sama kolumna „Ustawienia tła”, z taką samą możliwością rozmywania tła, zmiany go lub dodawania nowego.

Możesz wyświetlić podgląd tła przed jego użyciem

Możesz wyświetlić podgląd tła przed jego użyciem

  • Jeśli jesteś w trakcie spotkania i chcesz przetestować tło, kliknij „Podgląd” w kolumnie „Ustawienia tła”. Efekt będzie można zobaczyć w małym okienku na dole kolumny; nikt inny na Twoim spotkaniu tego nie zobaczy.
  • Gdy będziesz zadowolony z nowego tła, kliknij „Zastosuj” (lub po prostu wybierz „Zatrzymaj podgląd”, jeśli chcesz wrócić do poprzedniego tła)

Aktualizacja 5 stycznia 2021 r., Godz. 14:30 czasu wschodniego: Ten artykuł został pierwotnie opublikowany 14 kwietnia 2020 roku i został zmieniony w celu uwzględnienia aktualizacji oprogramowania.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook