Nowości

JBL’s Bar 5.0 Multibeam to uniwersalny soundbar z technologią Virtual Dolby Atmos

JBL’s Bar 5.0 Multibeam to nowy soundbar, który jako pierwszy oferuje technologię Virtual Dolby Atmos dzięki technologii Multibeam. Będzie dostępny za 399,95 USD (349,99 GBP) od późnej wiosny.

Ogłoszenie JBL Bar 5.0 nastąpiło rok po ogłoszeniu przez firmę pierwszego soundbara Dolby Atmos, JBL Bar 9.1. Poprzedni soundbar Atmos wykorzystywał skierowane do góry przetworniki odbijające dźwięk od sufitu, sprawiając wrażenie, że dochodzi on z góry. Z kolei nowy JBL Bar 5.0, który kosztuje mniej niż połowę ceny swojego poprzednika, wykorzystuje wirtualizację, aby osiągnąć podobny efekt, jak twierdzi JBL. Jest mało prawdopodobne, aby zabrzmiało tak przekonująco, ale rezultatem jest znacznie tańszy soundbar.

Zestaw soundbar składa się z pięciu przetworników i czterech pasywnych radiatorów.
: JBL

JBL Bar 5.0 wykorzystuje pięć przetworników (trzy skierowane do przodu i dwa skierowane w bok) oraz cztery pasywne radiatory do tworzenia dźwięku. Obsługuje przesyłanie strumieniowe przez Bluetooth, Alexę (w tym dźwięk multiroom), Apple AirPlay 2 i ma wbudowaną obsługę Chromecasta.

JBL Bar 5.0 to nie jedyne nowe urządzenie, które firma dzisiaj ogłasza. Jest też JBL Charge 5, czyli nowy głośnik Bluetooth kosztujący 179,95 USD (159,99 GBP), który będzie dostępny od marca. Oferuje 20 godzin odtwarzania i zawiera baterię 7500 mAh, której można używać do ładowania urządzeń zewnętrznych.

JBL Charge 5 ma baterię 7500 mAh i może ładować urządzenia zewnętrzne.
: JBL

Wreszcie JBL ma również do ogłoszenia kolekcję słuchawek. Dostępne są słuchawki nauszne JBL Live 460NC z redukcją szumów za 129,95 USD (119,99 GBP), które mają do 50 godzin pracy na baterii i będą dostępne od marca. Tymczasem prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne JBL Live Pro Plus z redukcją szumów kosztują 179,95 USD (169,99 GBP) i trafią do sprzedaży w kwietniu.

JBL Live 460NC.
: JBL

JBL Live Pro Plus.
: JBL

Dalej są słuchawki nauszne JBL Live 660NC z redukcją szumów, które mają do 50 godzin pracy na baterii i będą kosztować 199,95 USD (159,99 GBP), gdy trafią do sprzedaży w marcu. Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne JBL Tour Pro Plus z redukcją szumów będą również kosztować 199,95 USD (lub 179,99 GBP w Wielkiej Brytanii) i zostaną wydane w maju.

JBL Live 660NC.
: JBL

JBL Tour One.
: JBL

Wreszcie, najdroższe nowe słuchawki, które zostaną dzisiaj ogłoszone, to 299,95 USD (279,99 GBP) JBL Tour One nauszne słuchawki z redukcją szumów, które zapewniają do 50 godzin odtwarzania. W sprzedaży od maja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook