Różności i nowinki technologia

Jeśli dźwięki systemowe Twojego Pixela 5 są irytująco głośne, nowa aktualizacja może rozwiązać ten problem

W ramach styczniowych aktualizacji Pixela Google mógł naprawić problem, który oznaczał, że dźwięki systemowe Pixel 5 mogą być znacznie głośniejsze, niż byś chciał.

Od czasu premiery Pixela 5 w październiku wielu użytkowników Reddita i forów pomocy Google zgłosiło, że dźwięki systemu Pixel 5 (takie jak migawka aparatu lub dźwięk, który słyszysz podczas robienia zrzutu ekranu) mogą być dość głośne, nawet gdy telefon głośność została ustawiona na niższy poziom.

Jednak w informacjach o wydaniu dla styczniowych aktualizacji Pixel Google mówi, że aktualizacja specyficzna dla Pixela 5 obejmuje „dalsze dostrajanie i ulepszenia poziomu głośności dźwięków systemowych”. Kilku użytkowników Reddit zgłosiło, że dźwięki systemu są znacznie cichsze po zainstalowaniu aktualizacji, chociaż niektórzy twierdzą, że dźwięki są także teraz cisza.

W informacjach o wersji wymieniono również inne zmiany, w tym ulepszenia automatycznej jasności w Pixelu 4A, 4A 5G i 5. Oto pełna lista „ważnych poprawek” Google w styczniowych aktualizacjach:

: Google

Google twierdzi, że aktualizacje są teraz wdrażane na wszystkich obsługiwanych urządzeniach Pixel z systemem Android 11.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook