GryNowości

Jeśli grasz teraz w Fortnite, możesz zostać uprowadzony przez kosmitów

Jeśli wskoczysz do gry Fortnite w tej chwili możesz zostać teleportowany po mapie przez tajemniczą wiązkę laserową, która pojawia się z nieba.

Tak poważnie. Zobacz, jak to się dzieje w tym filmie streamera Ali „SypherPK” Hassan, który również umieściłem poniżej we właściwym znaczniku czasu.

Chociaż trudno jest dokładnie określić, skąd pochodzi wiązka laserowa, trudno jest pomyśleć, że nie pochodzi od jakiegoś UFO lub obcego… czegoś.

Porwania zaczęły się dziać w Fortnite Wtorkowy wieczór, zaledwie tydzień przed rozpoczęciem kolejnego sezonu, 8 czerwca. I kilka innych wskazówek wydaje się wskazywać, że rozdział 2 sezonu 7 może być w jakiś sposób obcy.

Sprawdzić ten zwiastun wideo to najwyraźniej jest na przykład na TikTok, który zawiera slogan „oni nadchodzą” i tajemnicze dźwięki przypominające kosmitów (ostrzeżenie w słuchawkach, dźwięk jest trochę szorstki):

I możesz zobaczyć obraz podobny do tego, który znajduje się w tej reklamie TikTok w Epic Games” Fortnite stronie internetowej:

Nie jest też niczym niezwykłym, że Epic zmienia rzeczy pod koniec sezonu. W maju 2019 roku wybuchł wulkan i zniszczył Tilted Towers, jedno z najbardziej lubianych miejsc na mapie. A w czerwcu ubiegłego roku tajemnicze urządzenie wysadziło centralny punkt orientacyjny wyspy i przekształciło wszechobecną burzę w ścianę wody.

Jak dotąd te nowe porwania nie wydają się mieć takiego wpływu na zmianę mapy, jak te zmiany – ale mając kilka dni w sezonie, kto wie, co jeszcze Epic może mieć w rękawie?Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook