Telefony

Jeśli kupisz OnePlus 8T, tylko dziś możesz dostać połowę ceny drugiego telefonu

Możesz pobrać dwa odblokowane telefony OnePlus 8T za 1124 USD na stronie internetowej OnePlus tylko dziś. Jest to oferta warta podkreślenia: OnePlus 8T zwykle kosztuje 749 USD, ale jeśli kupisz dziś dwa, dostaniesz je za 562 USD za sztukę. Ta umowa obejmuje również zestaw bezprzewodowych słuchawek dousznych OnePlus Buds z każdym telefonem bez dodatkowych opłat. Jak na telefon, który został wydany zaledwie kilka tygodni temu, to świetna okazja.

OnePlus 8T to solidna aktualizacja do OnePlus 8, wydana na początku tego roku, jak wskazuje mój kolega Jon Porter w swojej recenzji. W przeciwieństwie do OnePlus 8, 8T oferuje ten sam wyświetlacz częstotliwości odświeżania 120 Hz, który można znaleźć w 8 Pro. Największą cechą 8T jest ładowanie 65 W, które pozwala na super szybkie ładowanie telefonu.

Jest kilka rzeczy, które warto rozważyć, jeśli zamierzasz skorzystać z tej oferty. Telefon jest kompatybilny z Verizon, AT&T i T-Mobile, ale podczas gdy telefony AT&T i T-Mobile obsługują 5G poniżej 6GHz, 4G LTE jest jedyną opcją w Verizon. Ponadto ten telefon nie ma oceny IP w zakresie odporności na kurz i wodę. (Z jednym interesującym wyjątkiem: powiedział OnePlus The Verge że wersja telefonu T-Mobile ma stopień ochrony IP68).

Niemniej jednak, jeśli planujesz podarować smartfon (lub dwa) w tym sezonie świątecznym, OnePlus 8T nie jest złym prezentem do wręczenia.

OnePlus 8T (dwie jednostki)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Wydany w październiku OnePlus 8T ma wyświetlacz 120 Hz i oferuje ładowanie 65 W. OnePlus oferuje umowę, w której jeśli kupisz dziś dwie jednostki, całkowity koszt wyniesie 1124 USD. To obniża koszt jednego telefonu do 562 USD zamiast 749 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook