Różności i nowinki technologia

Jeśli tryb ciemny Twittera ostatnio się zmienił, nie jesteś sam

Uczucie otwierania Twittera i zauważania, że ​​coś jest poza prawdopodobnie nie jest nowy, ale zwykle nie jest związany z kolorystyką witryny. Jednak niektórzy użytkownicy (i Skraj personel) widzą teraz tryb ciemny pulpitu Twittera zrobiło się ciemniej, albo gorzej, został zmieniony na tryb lekki.

Mówi Twitter The Verge że zmiana koloru z niebieskiego na czarny była celowa – jest to część aktualizacji, która ma na celu dostosowanie witryny Twittera do trybu jasnego i ciemnego w systemie operacyjnym. Oczywiście, jeśli przegapisz ciemnoniebieski, możesz go przywrócić, przechodząc do ustawień wyświetlania Twittera i wybierając tryb Dim (zamiast atramentowego czarnego Lights Out lub jasnego domyślnego), a witryna powinna zapamiętać tę preferencję.

Jeśli jednak Twój Twitter przełączył się z trybu ciemnego na jasny, firma twierdzi, że tak się nie stało. Było to spowodowane błędem i mogło się zdarzyć, gdybyś miał Twitter ustawiony na tryb Dim lub Lights Out, ale system operacyjny był w trybie światła. Przejdź do ustawień wyświetlania, aby zmienić to z powrotem, jeśli chcesz.

Obraz przedstawiający ustawienia akcentu i koloru tła na Twitterze

Po wybraniu Twittera powinien zapamiętać ustawienia koloru i tła.

Gdy tam jesteś, możesz także wybrać kolor akcentujący, jeśli masz dość niebieskiego.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook