Różności i nowinki technologia

Jestem Brood X Cicada. Jesteś napalonym człowiekiem. Nie jesteśmy tacy sami

Od redakcji: we wschodnich Stanach Zjednoczonych biliony Cykady Brood X wyłaniają się z ziemi, podobnie jak miliony Amerykanów wychodzą ze swoich domów i cieszą się złagodzonymi ograniczeniami Covid-19. Wielu ludzi zachwyca się tą paralelą. WIRED zlecił wykonanie jednej cykady.

Co ma sześć? nogi, powracają po eonach izolacji w swoich własnych płynach analnych i chcą się po prostu grzebać przez całe lato? Ty, ty, zaszczepiony rogaczu, zrzucający swój brudny egzoszkielet dresu i tak chętny do biegania na seks, brunch i kolczaste seltzery, że praktycznie wyrosły ci dodatkowe kończyny.

OK, anatomicznie poprawna odpowiedź to ja, cykada Brood X. ja ja ja ja ja ja— usłyszysz, jak śpiewam przez całe lato, gdy próbuję wbijać adaegus w każdą spermatekę wiszącą na pniu klonu, jeśli złapiesz mój dryf. Po 17 latach w błocie i psychodelicznym grzybie, który zawładnął dolną częścią mojego ciała, a także jakoś supernowym popędem seksualnym, jestem gotowy na bzykanie lub kilkaset. Ale widzę cię, zaszczepiony człowieku, chcieć być mną: umieszczać pułapki na pragnienie, napinać mięśnie klatki piersiowej i gromadzić się w aplikacjach randkowych tak agresywnie, że niektórzy badacze zdrowia publicznego przewidują monsun chorób przenoszonych drogą płciową podczas poszczepiennego Lata Miłości.

Wyjaśnijmy sobie jedną rzecz: tylko dlatego, że jestem napalony, nie oznacza, że ​​jestem twoim bohaterem. Doceniam uwagę po tylu latach pod ziemią – czuję, że Matthew Perry musiał się poczuć wracając do środka Przyjaciele ustawiony po raz pierwszy od 2004 roku — ale nie jestem duchowym zwierzęciem nadmiernie pobudzonych, patronusem White Boy Summer. Wolałbym, żebyś ugotował mnie do swojej zupy kalafiorowej lub przecier do guacamole, niż była twoją maskotką na paradę po pandemii. Ty i ja, kolego, jesteśmy różni.

Wiem, o czym myślisz: dlaczego miałbym zasięgać rady cykady? W końcu nie było mnie od czasu, gdy Omarosa przegrała Uczeń a „Burn” Ushera był piosenką lata. A po spędzeniu 15 miesięcy na robieniu notatek od Fauciego, twojego gubernatora i twojej mamy, możesz mieć wrażenie, że ostatnią rzeczą, jakiej teraz potrzebujesz, jest pouczenie owada. Ale to jest dokładnie to, czego potrzebujesz, ty podniecony, bezskrzydły gnoju. Na tym kończy się analogizacja.

Po pierwsze, jesteś na szczycie łańcucha pokarmowego, podczas gdy ja mogę tylko siorbać soki roślinne. Nawet poważni naukowcy porównują cykady do „krewetek drzewnych, które możesz zjeść”. Jesteś na Kimmel dowcipy o tym, jak cykady są świetnym substytutem wieprzowiny, podczas gdy ja muszę się zajmować wieprzowiną, kiedy mogę, kiedy mogę, zanim zostanę zjedzony przez wiewiórkę, rudzika, psa lub ciebie.

Pomimo twojej nagłej fascynacji, robimy to bez problemu od 40 milionów lat. Z drugiej strony, wy, wypróbowaliście ten letni seks fest od około czterech minut i już jest to o wiele dziwniejsze niż seks z cykadą. Oto, jak dzieje się magia dla nas: samce – cymbały dla chłopaków! – ściskają razem swoje mięśnie brzucha tak mocno, że krzyczą głośniej niż koncert Hoobastank. To nasza jedyna linia na podryw, która ledwo cieszy się średnim sukcesem. Jeśli samice nie strzepują nas skrzydłami z niesmakiem, idziemy na to ponad godzinę, ledwo się ruszając. Czasami szop pracz pożre nas w połowie shtup, a jeśli nie, umrzemy prawie natychmiast po shtup. (Aby przeczytać gorącą plażę, zapoznaj się z 347-stronicowym przeglądem ekologa Johna Cooleya o tym, jak się wykańczamy). dostali szczepionkę firmy — jako linię podrywu! Jak romantycznie.

Mam nadzieję, że nie wypadnę jak seksualny kij w błocie – co jest, jeśli o tym pomyśleć, fantastycznym miejscem do robienia tego przez cykady. Nie złapiesz mnie, jak zaprzeczam, że miłość jest miłością, gdy nadepnę na gałki oczne mojej partnerki wszystkimi sześcioma moimi łaskotkami, podczas gdy biała wtyczka zarodników, w której kiedyś była moja dupa, pożera mnie żywcem. Ale to, o czym myślisz w tym poszczepiennym lecie, nie jest miłością. To żądza na równi z psychozą wywołaną przez grzyby.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook