Gry

JJ Abrams mówi, że film Valve Portal jest “ wreszcie na szynach ”

JJ Abrams powiedział, że film oparty na filmie Valve Portal jest nadal w przygotowaniu i zgodnie z tym, że scenariusz jest w końcu napisany IGN. Abrams jest lekki w szczegółach, ale mówi, że Warner Brothers jest podekscytowany kierunkiem, w którym zmierza film, i że „wydaje się, że wreszcie trafiła na tory”.

Pierwotnie słyszeliśmy o tym filmie w 2013 roku, kiedy Abrams i Gabe Newell byli razem na scenie podczas DICE Summit. W tamtym czasie Abrams najwyraźniej powiedział Polygonowi, że plan jest „tak realny, jak wszystko w Hollywood”. To było osiem lat temu, więc wydaje się, że miał rację, gdy tak to postawił.

przez <a href =

Z archiwów: Abrams i Newell na scenie podczas DICE 2013 Summit, rozmawiają o filmach i grach.

Słyszeliśmy potwierdzenia, że ​​zarówno Portal i Pół życia filmy były nadal w pracach zarówno Abramsa, jak i Newella odpowiednio w 2016 i 2017 roku, ale od tamtej pory wiadomości na temat obu filmów były rzadkie. Mówiąc do IGN, Abrams wspomniał, że jego firma produkcyjna Bad Robot nie jest aktywnie zaangażowana w „Pół życia rzecz ”w tej chwili.

Podobnie jak gry, filmy również mogą cierpieć z powodu piekła deweloperskiego, choć niektórym się to udaje: Zach Snydera Armia Umarłych, który ukazał się 21 maja w serwisie Netflix, został ogłoszony w 2007 roku. To znaczy, że chociaż wydaje się, że film ma oznaki życia, to jeszcze nie czas na wyruszenie w wir, uroczyste babeczki. Wygląda na to, że wciąż jest na wczesnym etapie rozwoju i będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć, czy rzeczywiście uda się rozwiązać zagadkę, jak zrobić film w Pół życia wszechświat lub jeśli utknie w locie między dwoma portalami (lub w tym przypadku firmami).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook