Nowości

Już dziś kup w Amazon dwupak najnowszego Echo Dot za 50 USD

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Nowe Amazon Echo czwartej generacji w kształcie kuli, które zostało wydane w zeszłym roku, było często przeceniane w okresie świątecznym. Jeśli przegapiłeś te oferty i chcesz zgarnąć dwie kropki Echo, Amazon prowadzi obecnie promocję, która pozwala kupić dwie za 50 USD (przed opodatkowaniem) po wprowadzeniu kodu DOT2PACK przy kasie.

Amazon Echo Dot (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czwarta generacja Echo Dot ma bardziej kulisty kształt niż rzeczywista kropka.

Jeśli chcesz odebrać flagowe słuchawki douszne Apple, obecnie dostępnych jest kilka ofert. W tej chwili, jeśli chcesz mieć najniższą cenę za te bezprzewodowe słuchawki douszne i nie masz nic przeciwko kupowaniu odnowionych, kosztują one 190 USD w Best Buy (certyfikat Geek Squad). Jeśli chcesz nową parę, w Amazon kosztują 219 USD lub możesz zapłacić dodatkowego dolara i kupić je w Verizon i wybrać odbiór w sklepie.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

W Best Buy możesz kupić parę słuchawek Beats Solo Pro w kolorze jasnoniebieskim za 170 USD lub w kolorze czerwonym lub granatowym za jedyne 180 USD. Zwykle 300 USD, Beats Solo Pro są świetne, jeśli szukasz pary słuchawek bezprzewodowych ze względu na ich skuteczną redukcję szumów i zwiększoną odporność na pot.

Beats Solo Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nasz najlepszy wybór najlepszych słuchawek nausznych z redukcją szumów. Beats Solo Pros są idealne, jeśli podczas ćwiczeń potrzebujesz wytrzymałej pary słuchawek.

Przedsprzedaż telefonu OnePlus Nord N100 rozpoczęła się w ubiegły piątek. Jeśli kupisz telefon w przedsprzedaży za pośrednictwem B&H Photo, otrzymasz również kartę podarunkową o wartości 30 USD dla sprzedawcy bez dodatkowych kosztów. Lub jeśli chcesz zamówić w przedsprzedaży za pośrednictwem strony internetowej OnePlus, firma dorzuci parę czarnych słuchawek OnePlus Bullets Wireless Z za darmo.

OnePlus Nord N100

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

OnePlus Nord N100 to telefon o wartości 180 USD, wyposażony w 6,52-calowy wyświetlacz i baterię o pojemności 5000 mAh.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook