Foto

Kamera na rękę to aparat do zegarka Apple Watch

Pasek do zegarka Apple Watch wyposażonego w kamery skierowane do przodu i do tyłu w końcu pojawia się po prawie czterech latach prac rozwojowych. Wristcam ma 8-megapikselowy aparat, który może nagrywać wideo 1080p i robić zdjęcia w rozdzielczości 4K oraz 2-megapikselowy aparat do selfie. Firma twierdzi, że będzie można go również używać jako krótkofalówki wideo z transmisją na żywo w czasie rzeczywistym.

Mogą to być aparaty, które można serwisować, ale prawdopodobnie nie zastąpią aparatu iPhone’a. Firma przesłała próbkę zdjęć wykonanych kamerą na rękę, które są całkiem przyzwoite, choć nieco rozczarowujące w szczegółach.

zrobione nową kamerą na rękę.
Obraz: kamera na rękę

Obraz: kamera na rękę

Obraz: kamera na rękę

Kamera na rękę, pierwotnie nazywana CMRA, pokazuje obrazy na ekranie zegarka, ale ma oddzielną baterię, która według firmy może wytrzymać cały dzień. Możesz robić zdjęcia i nagrywać filmy, naciskając przycisk na opasce, a urządzenie automatycznie zsynchronizuje je z iPhonem, gdy upuścisz go na magnetycznie przymocowany kabel ładujący w nocy.

Urządzenie posiada 8 GB pamięci do przechowywania zdjęć i filmów. Aparat łączy się z zegarkiem przez Bluetooth Low Energy (BLE) oraz z iPhonem przez Bluetooth 4.2, 5.0 i Wi-Fi.

Wristcam jest wyposażony w dwa aparaty i działa niezależnie od iPhone’a.
: Glide / Wristcam

Opaska na nadgarstek waży 23 gramy, czyli o połowę mniej niż najlżejszy zegarek Apple Watch, i jest dostępna w wymiennych kolorach, w tym w kolorze noir, blanc, grey, rose i sage. Oba aparaty mają diody LED, które świecą się podczas robienia zdjęcia lub wideo, dzięki czemu jest jasne, gdy urządzenie jest w trybie robienia zdjęć. Jest sterowany jednym wielofunkcyjnym przyciskiem.

Według dyrektora generalnego Ari Roismana, udostępnienie zdjęcia bezpośrednio z zegarka przez Bluetooth może zająć do 20 sekund, ale będzie ono synchronizowane bezpośrednio z podłączonym iPhonem. Możliwość udostępniania zdjęć bezpośrednio z Zegarka nie będzie dostępna w momencie premiery, ale w przyszłej aktualizacji, powiedział Roisman The Verge.

Obraz: kamera na rękę

Roisman powiedział The Verge Firma koncentruje się na wysyłaniu jednostek do klientów, którzy wspierali oryginalną kampanię crowdfundingową, w ramach której sprzedano 10 000 sztuk w przedsprzedaży. Roisman powiedział, że długie opóźnienie wynikało z wyzwań projektowych, ale klienci, którzy utknęli w firmie, powinni otrzymać swoje kamery na rękę przed świętami. Od czterech lat firma twierdzi, że oferuje zwrot pieniędzy każdemu z oryginalnych crowdfunderów, którzy chcieli odzyskać swoje pieniądze.

The Wristcam przyjmuje bezpośrednie rezerwacje od klientów na swojej stronie internetowej za 299 USD. Firma twierdzi, że pierwsze jednostki wysyłane bezpośrednio do klienta zostaną wysłane w marcu 2021 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook