Różności i nowinki technologia

Kamera Ring Always Home lata w Twoim domu

Wprowadzenie produktu technicznego w roku 2020 będzie to rodzaj perspektywicznego urazu kręgosłupa szyjnego, który utrudnia niż zwykle podjęcie decyzji, czy naprawdę potrzeba rzecz.

Należy zastanowić się, czy gadżet pasuje do Twojego życia w tej chwili, w czasie, gdy nasze potrzeby znacznie się zmieniły. Jest też fakt, że większość produktów wprowadzanych na rynek w tym roku została wymyślona w 2019 roku lub wcześniej. W tamtych czasach firmy technologiczne miały na myśli inną wizję przyszłości lub przynajmniej inne wyobrażenia o tym, jak wyglądałyby obrazy „stylu życia” w ich zestawach marketingowych produktów na rok 2020. Wszyscy to zrobiliśmy.

Czy potrzebujesz w pełni autonomicznego drona monitorującego do domu? W tym miejscu powiem nie. A jednak około 14 miesięcy temu ktoś – lub ktoś – w Amazon napisał przyszły komunikat prasowy dotyczący drona z wieloma kamerami, który lata z pokoju do pokoju w Twoim domu, obserwując Twoją siedzibę z góry.

Dron został ogłoszony dzisiaj na corocznym wydarzeniu sprzętowym Amazona, zwykle szybkim wydaniem nowych produktów Echo, aktualizacjami Alexy i sporadycznymi dziwactwami gadżetów, takich jak gadająca kuchenka mikrofalowa. Poza tym, że tegoroczne wydarzenie Amazon było wirtualne, było podobnie jak w latach ubiegłych. Jest nowy głośnik Echo w kształcie kuli i Echo Show z obrotowym ekranem. Ale to dron Ring ukradł pokaz, ponieważ pokazał, jak daleko Amazon jest gotów się posunąć, aby dostać się do każdej przestrzeni w twoim domu.

Chodź, polataj ze mną

Ten dron nazywa się Ring Always Home Cam. (Produkt jest sprzedawany pod marką Ring, której właścicielem jest Amazon.) Zapytałem Dave’a Limpa, głównego dyrektora ds. Sprzętu w Amazonie, czy został tak nazwany, ponieważ jest zawsze w twoim domu, czy też dlatego, że my są teraz zawsze w domu. Limp mówi, że to bardziej to pierwsze, co jest ukłonem w stronę etosu Ringa, przekonania, że ​​istnieje nawet wtedy, gdy cię nie ma. Ten hałaśliwy warkot techno-dystopii może być Twój za 249 USD, gdy zostanie wysłany jeszcze w tym roku.

To, co myślisz o Ring Always Home Cam, prawdopodobnie zależy od tego, jak się czujesz z posiadaniem każdy Zadzwoń do aparatu w domu, bo to część boiska. „Ziarno zostało zasiane przez klientów, którzy nie chcą mieć kamer w każdym pokoju ze względu na prywatność lub dlatego, że nie mają gniazdek we właściwym miejscu lub nie mogą sobie pozwolić na kamerę w każdym pokoju” – Limp mówi. „Wydawało się, że to ciekawy sposób na lekkie nawleczenie igły”. (W wywiadzie dla Verge, założyciel Ring, Jamie Siminoff nazwał to „oczywistym produktem, który jest bardzo trudny do zbudowania”).

Kiedy wykryte zostanie jakiekolwiek zakłócenie w Twoim domu, dron wystartuje ze swojego doku i poleci do miejsca zdarzenia – powiedzmy, jeśli jest intruz lub szop, sugeruje Limp. To wszystko jest częścią większej strategii Amazona, aby jego pojedyncze produkty były podłączane i latane, obracane i po prostu zjawić się tam, gdzie ich potrzebujesz, podobnie jak asystent głosowy Alexa zaczęła się pojawiać, no cóż, wszędzie. Amazon zajmuje się tym już od jakiegoś czasu. Dron może dobiegać z wnętrza domu, ale nie powinno to również dziwić.

Helikopter policyjny

Dron siedzi w stacji ładującej, dopóki nie otrzyma polecenia, aby latać po Twoim domu.

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook