GryOprogramowanie

Kamerka internetowa Razer Kiyo jest o 25% tańsza u wielu sprzedawców

Znalezienie kamery internetowej we wczesnych stadiach pandemii było niemal niemożliwe. Tak już nie jest. Większość modeli jest w magazynie, a czasami są nawet tańsze niż ich oryginalne ceny, jak na przykład unikalna kamera internetowa Kiyo firmy Razer, która ma wbudowaną lampkę pierścieniową, która sprawia, że ​​podczas rozmów wideo wyglądasz trochę bardziej żywo. Zwykle 100 USD, to 75 USD w Amazon, Best Buy i Walmart. Ta kamera internetowa obsługuje rozdzielczość 1080p przy 30 klatkach na sekundę lub 720p przy 60 klatkach na sekundę. To nie są najnowocześniejsze specyfikacje, ale istnieje duża szansa, że ​​są lepsze niż kamera internetowa twojego laptopa.

Kiyo Pro o wartości 200 USD wydany na początku 2021 r. Z obsługą rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę, ale nie ma wbudowanego światła pierścieniowego.

Razer Kiyo

Ceny brane w momencie publikacji.

Kamera internetowa Razer Kiyo obsługuje rozdzielczość 1080p przy 30 klatkach na sekundę lub rozdzielczość 720p przy 60 klatkach na sekundę. Jego najciekawszą cechą jest wbudowana lampa pierścieniowa, która może oświetlać Cię podczas wideorozmów lub strumieni.

Na początku tego tygodnia na słuchawkach nausznych Apple AirPods Max pojawiła się zniżka 30 USD, ale chcieliśmy poinformować, że kolejne 20 USD zostało usunięte z pierwotnej ceny 549 USD w srebrnej i niebieskiej kolorystyce. Możesz teraz kupić w Amazon za 499 USD – na wypadek, gdyby różnica 20 USD była dla Ciebie złamana.

Możliwe, że wkrótce zobaczymy jeszcze więcej obniżek cen wraz z premierą Prime Day 2021, chociaż osobiście spodziewam się, że najlepsze oferty będą miały miejsce w przypadku tańszych (ale wciąż genialnych) słuchawek, takich jak Sony WH-1000XM4 i słuchawki Bose Noise Cancelling Headphones 700.

Apple AirPods Max

Ceny brane w momencie publikacji.

AirPods Max firmy Apple charakteryzują się wzorową jakością wykonania, fenomenalnym dźwiękiem i nadążają za najlepszymi funkcjami redukcji szumów.

Nowy iPad Air z klawiaturą Magic Keyboard i rysikiem Apple Pencil

Fot. Vjeran Pavic / The Verge

W Best Buy otrzymasz bezpłatną kartę upominkową o wartości 10 USD do sklepu, jeśli kupisz kartę upominkową Apple o wartości 100 USD. Ten prezent od Apple może być używany w aplikacjach i grach w App Store, a także na sprzęcie, takim jak iPady, AirPods i wszystko, co możesz kupić na stronie Apple.

Doskonała przewodowa mysz do gier Basilisk V2 firmy Razer jest tańsza o 30 USD w Best Buy i Amazon, obniżając cenę do 50 USD. Za tę cenę otrzymasz jedną z bardziej ergonomicznie zbudowanych i konfigurowalnych myszy do gier. Kółko przewijania może przechylać się na bok, aby uzyskać dodatkowe dane wejściowe, a napięcie kółka przewijania można regulować w locie, aby było bardziej dotykowe lub gładkie. Dodatkowo ma przyciski kciuka i sprzęgło DPI, które jest przydatne jako dedykowany przycisk snajperski, aby spowolnić prędkość ruchu.

Razer Bazyliszek V2

Ceny brane w momencie publikacji.

Najnowszy Basilisk firmy Razer to solidna opcja, jeśli podoba Ci się dopasowanie myszy Logitech z serii G502, ale chcesz czegoś, co wygląda nieco bardziej zgrabnie. Pod względem ergonomicznym są bardzo podobne, a ten model ma nawet kółko przewijania z regulowanym naciągiem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook