GryNowości

Kampania Biden-Harris uruchomiła mapę „Build Back Better” w Fortnite

Zaledwie kilka dni przed wyborami prezydenckimi 3 listopada, kampania byłego wiceprezydenta Joe Bidena uruchomiła nową niestandardową mapę w Fortnite. Pierwszy zgłoszony przez Mashable, mapa „Build Back Better with Biden” znajduje się w „Reboot City” i ma na celu promowanie przesłania kampanii, że środowisko i gospodarka są połączone. Mapa przygodowa dla jednego gracza zajmuje około 20 do 30 minut i zadebiutowała w piątek wieczorem.

„Nasz program cyfrowy opiera się na tym, jak ludzie spędzają czas i jak najskuteczniej docierają do nich w tych miejscach” – powiedział Christian Tom, dyrektor ds. Partnerstw cyfrowych w kampanii Biden w oświadczeniu dla The Verge. „Postrzegamy interaktywne, przede wszystkim cyfrowe doświadczenia, takie jak gry, jako okazję do przeniesienia naszej kampanii w nowe miejsce i platformę”.

Zwyczaj Fortnite mapa to „rzeczowy, przystępny i zabawny sposób na dotarcie do wyborców i zmobilizowanie ich” – dodał Tom. Znaki na mapie zachęcają graczy do odwiedzenia makeaplan.com, a gracze mogą wysłać SMS-a o treści „Fortnite” pod numer 30330, aby dowiedzieć się, jak osobiście głosować wcześniej, oddać kartę do głosowania lub głosować w dniu wyborów.

Mapa Biden Fortnite zachęca do głosowania
Kampania Bidena

Nie jest to pierwsza wyprawa kampanii Biden do świata gier wideo. Na początku tego miesiąca w ramach kampanii uruchomiono wirtualne biuro terenowe Biden, w którym mogą odwiedzać wyborcy Animal Crossing: New Horizons, „Cała wyspa na platformie, na której kibice mogą dalej łączyć się z kampanią”. We wrześniu kampania wprowadziła w ACNH tablice stoczniowe Biden-Harris.

Na mapie Fortnite, po tym, jak gracze dotrą pociągiem na stację No Malarkey, istnieje sześć wyzwań związanych z programem Biden-Harris, które gracze muszą wykonać, powiedział kampania. The Verge:

  • Pomóż zbudować nowy ośrodek badawczy na placu budowy Champa:Zbuduj nowy ośrodek badawczy w lokalnym historycznie czarnym college’u. Buduj na szczyt i pozostań w planach ”.
  • Zainstaluj 3 Scranton Towers: „Pomóż zainstalować te nowe wieże szerokopasmowe 5G, aby zapewnić każdemu Amerykaninowi dostęp do łączy szerokopasmowych”, z okrzykiem do miejsca urodzenia Bidena w Scranton w Pensylwanii.
  • Przywróć Rzekę Lotnika:Wyścig, aby zebrać odpady przemysłowe i przywrócić rzekę. To wyzwanie uwydatnia plan Bidena, by zmobilizować następne pokolenie pracowników ochrony przyrody i odporności za pośrednictwem Cywilnego Korpusu Klimatycznego ”.
  • Odwiedź słynną lodziarnię Joe: „zsuń kolory (smaki), aby uzyskać jak najwięcej lodów. ”
  • Pomóż w utrzymaniu czystości w fabryce Majora: „Zmodyfikowali linię, aby produkować samochody elektryczne, a teraz doposażają biura przed ponownym otwarciem. Zainstaluj nowe wysokowydajne klimatyzatory i rozpakuj panele słoneczne na dachu. ”
  • Ukończ Bieg sneakersów Kamali: „Znajdź wszystkie 10 tenisówek Kamali w mieście”. Kandydatka na wiceprezydenta Kamala Harris jest znana z noszenia trampek Converse Chuck Taylor jako części swojej standardowej garderoby.

Psy Bidena, Champ i Major, mają domy w Reboot City, a na mapie jest również wiele pisanek, w tym bomba boogie, latarka, „granat chłodniczy” i boom box.

Kod dostępu do mapy Biden Build Back Better to 0215-4511-1823.

Pomimo trwającej walki prawnej dewelopera Epic Games z Apple, Fortnite pokazał, że może przyciągać duże liczby. W maju Epic podał, że gra ma 350 milionów zarejestrowanych graczy. W kwietniu koncert Travisa Scotta w Fortnite przyciągnął 12,3 miliona jednoczesnych graczy, co według Epic było „rekordem wszechczasów” w grze battle royale.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook