Nowości

Kanał aktualności systemu Windows 11 ma wbudowane wskazówki, aby wspierać lokalnych twórców treści

Obsługa lokalnych źródeł wiadomości jest nagle czymś, o co martwi się branża technologiczna, a wraz z systemem Windows 11 Microsoft dodaje integrację z lokalnymi „twórcami i autorami treści” z przodu i z centrum.

W rozszerzeniu widżetu paska zadań pogody i wiadomości, który został niedawno dodany do systemu Windows 10, nie tylko podświetla źródła w Twoich obszarach, ale ma wbudowaną funkcję płatności. Jak pokazano w strumieniu wideo, możesz wspierać ludzi zwykłą gotówką darowizny lub punkty Microsoft, i pokazuje, ilu napiwków wpłaca się na każdą osobę.

Dla twórców i wydawców Widgety otwierają także nowe nieruchomości w systemie Windows, aby dostarczać spersonalizowane treści. Naszą aspiracją jest stworzenie dynamicznego rurociągu dla globalnych marek i lokalnych twórców, w sposób, który przyniesie korzyści zarówno konsumentom, jak i twórcom.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook