Media

Każde pudełko Slingbox stanie się cegłą za dwa lata

Jeśli jesteś podobny do nas, prawdopodobnie nie myślałeś o Slingbox od dłuższego czasu; pomysł nadawania własnego telewizora przez Internet został w dużej mierze zastąpiony usługami telewizji strumieniowej, nawet jeśli nadal istnieją rejestratory DVR, takie jak Fire TV Recast.

Ale jeśli ty nadal polegasz na swoim własnym Slingboxie, oficjalnie jesteś powiadamiany: Sling Media, spółka zależna Dish, zaprzestaje produkcji wszystkich produktów Slingbox i na stałe wyłączy serwery Slingbox około 9 listopada 2022 r. – „w którym to momencie WSZYSTKIE urządzenia i usługi przestaną działać ”- mówi Sling.

Dlaczego teraz? Ciesz się tym pouczającym wyjaśnieniem:

Zrzut ekranu z Często zadawane pytania dotyczące procy

No właśnie!

Firma eliminuje również różne aplikacje SlingPlayer, w tym aplikację na Windows Phone, która … minęło trochę czasu, odkąd Slingbox został całkowicie istotne, OK? Wygląda jednak na to, że jeszcze przez chwilę będzie dostępna wersja na iOS, Androida, Windows, Mac, Amazon Fire, Chromecast, a nawet na Internet.

Od 2015 roku Sling jest nieco bardziej skoncentrowany na własnej platformie przesyłania strumieniowego over-the-top: Sling TV. Jak dotąd nie jest to zły interes.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook