Różności i nowinki technologia

Kilka bezprzewodowych słuchawek dousznych Jabra, Samsung i Sennheiser jest przecenionych

W Best Buy możesz zaoszczędzić 60 USD na zwykłym koszcie prawdziwie bezprzewodowych słuchawek Jabra Elite 75t, które są jedną z najlepszych opcji, jeśli lubisz dużo basu w swoim dźwięku. Ta obniżka ceny sprowadza czarną wersję do znacznie bardziej rozsądnych 120 USD, chociaż aby zobaczyć ofertę, musisz zalogować się na swoje konto Best Buy. Po zalogowaniu się pod ceną powinno pojawić się okienko, w którym możesz zaznaczyć pole, aby obniżyć cenę z ceny sprzedaży wynoszącej 150 USD do 120 USD. Ta oferta obowiązuje do 12 września.

Jeśli chcesz mieć kolor inny niż czarny, wersje kolorystyczne złoty beż i tytanowo-czarny kosztują 150 USD (30 USD zniżki) w Best Buy i Amazon.

: Jabra

Za coś daleko daleko bardziej przystępne cenowo w katalogu bezprzewodowych wkładek dousznych Jabra, bezprzewodowe słuchawki douszne Elite Active 65t w miedzianoniebieskim kolorze pokazanym powyżej kosztują tylko 40 USD za odnowione w Newegg. To model poprzedniej generacji, a gwarancja wynosi tylko 30 dni. Ale jeśli potrzebujesz po prostu czegoś taniego i nie masz nic przeciwko ryzyku kupowania odnowionych wkładek dousznych, te mogą być dla Ciebie odpowiednie.

Członkowie Sam’s Club mogą uzyskać jedną z najlepszych ofert, jakie widziałem, na bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Plus. Zwykle 150 dolarów, to aż 110 dolarów. Jeśli jest między nimi a Jabra Elite 75t na górze, zdecydowanie wiosna dla modelu Samsunga, jeśli masz już członkostwo w Sam’s Club. Mój kolega Chris Welch ocenił je jako najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne w porównaniu z twardą konkurencją, taką jak Apple AirPods Pro i Beats Powerbeats Pro.

Poza Sam’s Club aktualna najniższa cena tego modelu to 130 USD w Amazon i Best Buy.

: Sennheiser

Jeśli naprawdę chcesz, aby dostępne było jeszcze więcej bezprzewodowych wkładek dousznych, słuchawki Sennheiser Momentum True Wireless 2 są tańsze o 60 USD online za pośrednictwem Neiman Marcus. Zwykle 300 dolarów, teraz są 240 dolarów. Ten model wydany na początku 2020 roku, z aktywną redukcją szumów i doskonałym dźwiękiem to ich główne zalety.

Jeśli przegapiłeś to wczoraj, Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra Samsunga są już 200 USD taniej w Amazon, Best Buy i B&H Photo. To obniża ich ceny do 800 i 1100 USD. Aby uzyskać więcej informacji na temat telefonów, możesz przeczytać to tutaj. Ale jeśli chcesz samodzielnie sprawdzić oferty, kliknij pola poniżej.

: Vjeran Pavic / The Verge

Google Pixel 4 XL zwykle nie widzi zbyt wielu spadków cen, ale kosztuje 633 USD w B&H Photo i Amazon. Ten telefon wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku za 899 USD, a dzisiejsze oferty są o około 30 USD powyżej najniższej ceny w historii. Zwykle po prostu polecam zakup Pixela 4A, ale ponieważ Google nie wyprodukował wariantu XL, widzę, dlaczego niektórzy ludzie mogą chcieć zamiast tego tego telefonu. B&H Photo ma w tej cenie białą i czarną wersję, podczas gdy Amazon ma tylko czarny telefon.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook