Gry

Kilka umów, które pozwolą na rozpoczęcie roku 2021 we właściwy sposób

Po krótkiej przerwie świątecznej wracamy z kolejną wysyłką do Verge Deals. Odkąd ostatnio wysłaliśmy jedną z tych ofert, wiele ofert, które wypełniały nasze codzienne relacje w okresie świątecznym, dobiegło końca, a ostatnio, gdy nadchodzi dobra wyprzedaż, zwykle nie trwa ona zbyt długo. Mówiąc najprościej, krajobraz transakcji jest teraz trochę jałowy. Niemniej jednak przedstawiłem Ci do wglądu niektóre z najlepszych ofert tygodnia.


Zaoszczędź na fantastyce Nintendo Ring Fit Adventure

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które postanawiają zadbać o kondycję noworoczną, jest kilka okazji, o których możesz chcieć wiedzieć. Jeśli posiadasz Nintendo Switch, rozważ zakup Ring Fit Adventure. To gra, która wymaga użycia pierścienia Pilates, aby pomóc Ci ćwiczyć. Sama gra ma samodzielne treningi lub możesz wskoczyć do pełnej kampanii, w której poziom trudności będzie zwiększał się. Fajnie! Zwykle 80 USD w Best Buy to 70 USD. Biorąc pod uwagę, że znalezienie go wcześniej podczas pandemii było prawie niemożliwe, fajnie jest zobaczyć, że jest nie tylko w magazynie, ale także jest tańszy.

Ring Fit Adventure

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ćwicząca gra Nintendo na konsolę Nintendo Switch. Oprócz gry, Ring Fit Adventure zawiera również Ring-Con i pasek na nogę.


Kup 75-calowy telewizor Hisense 4K za 300 USD zniżki

Na czas Super Bowl, Best Buy ostatnio obniża ceny dużych telewizorów 4K HDR firmy Hisense. Jego 85-calowy model był popularny wśród czytelników w zeszłym tygodniu i chociaż ten konkretny model nie jest już przeceniony, 75-calowy model jest. Zwykle nawet 1000 $, możesz go dostać za 700 $.

Telewizor Hisense 75-calowy H6510 4K HDR

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ogromny telewizor LED 4K firmy Hisense nie kosztuje fortuny. Ten 75-calowy model jest dostarczany z wbudowanym oprogramowaniem Android TV i ma cztery porty HDMI. Jest dostępny wyłącznie w Best Buy.


To ostatni tydzień, w którym można zaoszczędzić 20 procent na sześciomiesięcznym HBO Max

Ilustracja: Alex Castro / The Verge

15 stycznia to ostatni dzień, w którym można skorzystać ze świetnej okazji w HBO Max. Możesz uzyskać 20% zniżki na całkowity koszt sześciomiesięcznego członkostwa, obniżając koszt do 70 USD zamiast 90 USD. Pamiętaj, że ta umowa wymaga pełnej opłaty za pół roku świadczenia usługi.

Podkreślam to ponownie, ponieważ na wypadek, gdybyście to przegapili, Warner Bros. przynosi, że wszystkie jego filmy z 2021 roku zostaną wydane w HBO Max przez 30 dni, w tym samym czasie, gdy zostaną wydane w kinach. Na razie możesz oglądać Wonder Woman 1984 we wspaniałej rozdzielczości 4K, ale w ciągu roku zostanie wydanych znacznie więcej, jak na przykład wersja Denisa Villeneuve’a Wydma.


OnePlus ‘Nord N10 5G zawiera bezpłatny zestaw bezprzewodowych wkładek dousznych

Właśnie wprowadzono OnePlus Nord N10 5G. To myląca nazwa dla telefonu z bardzo prostym celem: dostarczenie 5G do mas w telefonie za 300 USD, który ma wyświetlacz o częstotliwości odświeżania 90 Hz. Aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć kilka próbek aparatów, przeczytaj świetną recenzję mojej koleżanki Allison Johnson. Jeśli chcesz kupić telefon, otrzymasz w ten sposób bezpłatny zestaw słuchawek OnePlus Bullets Wireless Z.

OnePlus Nord N10 5G

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

OnePlus Nord N10 5G to telefon obsługujący 5G, który ma częstotliwość odświeżania 90 Hz. W przeciwieństwie do innych telefonów OnePlus ma ekran LCD zamiast OLED, ale jest to solidna wartość, biorąc pod uwagę cenę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook