GryOprogramowanie

Kitty Letter to nowa mobilna gra słowna od twórcy The Oatmeal

Matthew Inman, twórca Płatki owsiane webcomics i popularna gra karciana Exploding Kittens, wydała bezpłatną mobilną grę słowną o nazwie Kitty Letter. Inman opisuje to jako „Scrabble w połączeniu z Clash Royale. ”

W grze przesuwasz po literach u dołu ekranu, aby przeliterować słowa, które wysyłają małe armie kotów maszerujące w kierunku przeciwnika, próbując wysadzić jego bazę. Tymczasem twój przeciwnik wysyła do ciebie armie, aby spróbować wysadzić twoje. Mechanika jest łatwa do opanowania, a wszystko było w zasięgu mojego kciuka, więc mogłem bez problemu grać jedną ręką.

Runda Kitty Letter.

Grałem na kilku pierwszych poziomach Kitty Lettertryb fabularny, który nie tylko służył jako samouczek dotyczący mechaniki gry, ale także opowiadał głupie, Owsianka komiksowa historia. Było mnóstwo zabawnych rysunków, niekonwencjonalnych gagów, a nawet rozbudowana sekcja, w której zmuszony byłem słuchać, jak osoba wydaje odgłosy jelenia, wspierana płynną ścieżką dźwiękową w stylu Barry’ego White’a. Jeśli lubisz Płatki owsiane, prawdopodobnie spodoba ci się ten humor. (Tak, więc wydało mi się to bardzo zabawne.)

Co najważniejsze, można go pobrać bezpłatnie, a cały tryb fabularny dla jednego gracza i jego tryb dla wielu graczy są bezpłatne. Pozwolę Inmanowi wyjaśnić, dlaczego uczynił grę bezpłatną w poście na blogu:

Nienawidzę gier free-to-play. Nienawidzę gier zbudowanych wyłącznie na zatrzymywaniu graczy i nakłanianiu ludzi, by utrzymywali aplikację tak długo, jak to możliwe. Nienawidzę monet, walut, skrzyń i innych schematów drukowania pieniędzy udających zabawę. W przypadku Kitty Letter starałem się po prostu uczynić grę tak przyjemną, jak to tylko możliwe. Oznacza to, że czasami rozdziały są długie i niemal zniechęcają Cię do grania. Cały rozdział jest zbudowany wokół policzkowania pstrąga, aby go rozmrozić, i jakiegoś muzycznego jelenia, które przez zbyt długi czas jęczy seksownie. Próbowałem po prostu zbudować krótkotrwałą, dającą się polubić grę, a nie grę Medicore rozciągniętą na miesiące darmowej mechaniki śmieci. Pieprzyć retencję. Pieprzyć waluty w grach. Chwyć pstrąga, mówię. Obejmij jęczącego jelenia.

Jeśli chcesz, możesz wydać pieniądze na kosmetyki w grze narysowane w charakterystycznym stylu Inmana, ale nie są one wymagane do gry.

Możesz pobrać grę już teraz z App Store lub Google Play.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook