Nowości

Klasyczny projekt słuchawek V-Moda w końcu zyskuje aktywną redukcję szumów

V-Moda ogłosiła na targach CES 2021 nową wersję swoich słuchawek M-200 – M-200 ANC, które wprowadzają Bluetooth i aktywną redukcję szumów do klasycznego projektu V-Moda. Te dodatki mają jednak skok cenowy, ponieważ M-200 ANC zaczyna się od 499,99 USD, co stanowi skok o 150 USD w porównaniu z wersją przewodową bez redukcji szumów.

Z zewnątrz M-200 ANC wyglądają niezwykle podobnie do swoich przewodowych kuzynów, z tymi samymi ikonicznymi sześciokątnymi elementami, które od lat są symbolem słuchawek V-Moda. Jednak w przeciwieństwie do wersji przewodowej, sterowniki zostały zamienione na 40 mm (z 50 mm) i są nowe przyciski do sterowania odtwarzaniem, zasilaniem i parowaniem, a także port USB-C do ładowania. Słuchawki M-200 ANC są również odrobinę cięższe przy 320 g (w porównaniu do 290 g w modelu przewodowym).

Jeśli chodzi o redukcję szumów, nie będziemy wiedzieć, jak M-200 ANC radzi sobie z podstawami, takimi jak Sony i Bose, dopóki nie wypróbujemy ich samodzielnie, ale V-Moda oferuje coś, co nazywa „hybrydową aktywną redukcją szumów” z opcją dostosowania poziomu redukcji szumów w aplikacji towarzyszącej. V-Moda oferuje również funkcję „Voice In”, która pozwala użytkownikom zakryć lewą słuchawkę ręką, aby automatycznie zmniejszyć głośność i wstrzymać redukcję szumów. Jeśli chodzi o żywotność baterii, V-Moda twierdzi, że użytkownicy powinni uzyskać do 20 godzin bez ładowania.

I oczywiście, biorąc pod uwagę styl V-Moda, klienci mają możliwość zamówienia własnych niestandardowych aluminiowych osłon w różnych kolorach z wygrawerowanym własnym logo lub grafiką, aby nadać im osobisty charakter.

Nowe słuchawki M-200 ANC powinny być dziś dostępne w cenie 499,99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook