Nowości

Klawiatura Brydge Pro Plus iPad ma znacznie lepszą obsługę gładzika dzięki nowemu oprogramowaniu

Brydge ogłosiło nową aktualizację oprogramowania układowego dla swoich klawiatur Pro Plus iPad, która obiecuje znacznie poprawić działanie gładzika. Aktualizacja wprowadza „natywny” multitouch do gładzików, co oznacza, że ​​można używać tego samego rodzaju gestów wykonywanych kilkoma palcami na urządzeniu Brydge, co na klawiaturze Magic Keyboard firmy Apple.

Brydge Pro Plus padł ofiarą niefortunnego wyczucia czasu. Pierwotnie został ogłoszony jako produkt dla zaawansowanych użytkowników, zaprojektowany do obsługi eksperymentalnej funkcji kursora Apple, ale potem Apple przekształcił to w funkcjonalność na poziomie konsumenckim z iOS 13.4 i wypuścił własne akcesorium do klawiatury / gładzika, drogie, ale doskonałe Magic Keyboard. Na początku gładzik Pro Plus był używany do podstawowych zadań, ale nie miał pełnej obsługi gestów i nie mógł konkurować z płynnością własnego sprzętu Apple.

Spędziłem kilka dni z wersją beta nowego oprogramowania Brydge, używając klawiatury firmy zaprojektowanej dla 11-calowego iPada i jak dotąd wiadomości są dobre. Chociaż gładzik w tym modelu jest dość mały, a jego mechanizm dźwigniowy oznacza, że ​​nie ma dużo miejsca na klikanie, ruch kursora jest znacznie płynniejszy, a gesty działają dobrze. Możesz na przykład przesuwać trzema palcami między aplikacjami lub przesuwać w górę, aby przejść do interfejsu wielozadaniowego. Ulepszono również proste przewijanie dwoma palcami, działając ze stałym rozmachem, czego można się spodziewać w różnych aplikacjach.

Zanim wydam ostateczny werdykt, będę musiał dalej przetestować nowe oprogramowanie Pro Plus, ale moje pierwsze wrażenia są pozytywne. Wygląda na to, że Pro Plus wkrótce będzie znacznie bardziej opłacalnym produktem niż przy pierwotnej premierze, zwłaszcza że Brydge wprowadza go dziś do sprzedaży; 12,9-calowy model otrzymuje 60 dolarów zniżki, do 169,99 dolarów, podczas gdy 11-calowa wersja jest dostępna za 40 dolarów za 159,99 dolarów.

Brydge zapowiada również nową klawiaturę do iPada wyposażoną w gładzik, pierwszy produkt, który powstał we współpracy z OtterBox, ogłoszonej w zeszłym roku. 10.2 Max Plus jest przeznaczony do iPadów siódmej i ósmej generacji z wyświetlaczami 10,2 cala i zawiera odłączaną obudowę, która według Brydge zapewnia ochronę przed upadkiem z wysokości 4 stóp. Zostanie wysłany pod koniec marca i będzie dostępny w przedsprzedaży już dziś za 129,99 USD.

Jeśli masz już klawiaturę Pro Plus, tymczasem Brydge otwiera zapisy do publicznej wersji beta nowego oprogramowania. Możesz się zarejestrować tutaj; Strona zauważa, że ​​oprogramowanie układowe będzie wymagało iPada z publiczną wersją beta iPadOS 14.5 firmy Apple. Program rozpocznie się 3 marca, ale 500 użytkowników otrzyma wcześniej dostęp 24 lutego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook