Różności i nowinki technologia

Klienci T-Mobile otrzymają lepszą Pandorę za darmo

T-Mobile ogłosił nową korzyść dla swoich klientów: rok dostępu do wersji Pandory ze stacjami bez reklam w weekendy oraz kilka innych korzyści bez dodatkowych kosztów. Nie należy tego mylić z płatną usługą premium Pandory, ale raczej wersją bezpłatnej usługi z kilkoma dodatkami. Rozpoczyna się 23 marca w ramach firmowej promocji T-Mobile wtorki, która jest zawarta w większości abonamentów.

Od przyszłego wtorku klienci mogą uzyskać dostęp, logując się do aplikacji T-Mobile Tuesdays i wykorzystując ofertę za pośrednictwem swojego konta Pandora. Po – jak na ironię – obejrzeniu co tydzień krótkiej reklamy, będą mieli dostęp do stacji muzycznych bez reklam przez weekend. Otrzymają również wczesny dostęp do odcinków podcastów SiriusXM, oryginalnych podcastów SiriusXM i specjalnych stacji „najpopularniejszych utworów”. Oczywiście wszystkie funkcje zawarte w standardowej bezpłatnej wersji Pandory są również dostępne.

Dostęp do tej wersji Pandory będzie trwał do marca 2022 r., Kiedy to konta użytkowników T-Mobile powrócą do standardowej bezpłatnej wersji. Obecnie nie ma planów oferowania tego typu konta innym klientom, ani w trakcie, ani po okresie promocyjnym. Nie jest to do końca promocja, dla której warto przejść na T-Mobile, ale jeśli jesteś już klientem i korzystasz z bezpłatnego konta Pandora, to miły bonus – o ile nie masz nic przeciwko oglądaniu reklamy, aby dostać ją co tydzień .

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook