GryNowości

Knockout City to nowa gra w dwa ognie od twórców Mario Kart Live

Velan Studios, studio odpowiedzialne za wyścig w rzeczywistości mieszanej Mario Kart Live: Home Circuit, ujawnił swój kolejny tytuł: Knockout City, drużynowa gra online w dwa ognie. Wkrótce pojawi się, ponieważ gra ukaże się 21 maja na Origin, Steam, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch, z ulepszeniami dla PS5 i Xbox Series X. EA wydaje grę pod własną etykietą EA Originals .

Knockout CityPodejście do dodgeball jest podobne do tego, co prawdopodobnie grałeś na siłowni. Ty i Twoja drużyna staracie się uderzać przeciwników piłkami, jednocześnie unikając i łapiąc rzucane w was piłki. Oprócz prostych rzutów możesz zakrzywiać swoje strzały, lobować piłki nad przeszkodami, a nawet fałszywe rzuty, aby spróbować wytrącić przeciwnika z równowagi.

: Velan Studios

Ale jest sporo rzeczy, z którymi prawdopodobnie nie musiałeś sobie radzić, grając w dwa ognie jako dziecko. Są kule ze specjalnymi mocami, jak kula bomby, która wybuchnie (miejmy nadzieję, że nie w twoich rękach). Możesz także skręcić siebie w piłkę, a twoi koledzy z drużyny mogą cię ominąć, rzucić w wrogów, a nawet użyć twojej zwiniętej formy do specjalnego ataku.

Automatycznie zablokujesz się na pobliskich przeciwnikach, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał martwić się tak bardzo o celowanie, jak w innych grach zespołowych. Zamiast, Knockout City wydaje się bardziej polegać na strategicznym ustalaniu czasu rzutów lub koordynacji z kolegami z drużyny, aby uzyskać dobry kąt na kogoś.

Gra ma również elegancki styl inspirowany ulicą, który jest wspomagany przez ogromną różnorodność dostępnych elementów kosmetycznych w grze. Nowe kosmetyki możesz odblokować wykonując określone zadania lub kupując je za Holobux, Knockout City’s waluta w grze. Z tego, co mogłem stwierdzić, gra wydaje się mieć świetną ścieżkę dźwiękową. Podczas imprezy przedpremierowej usłyszałem jazzową piosenkę big-bandową, która czułaby się jak w domu w Iniemamocni film.

: Velan Studios

Knockout City’s przystępne podejście do gry w dwa ognie i jego charakterystyczny styl bardzo mi to przypominały Splatoon, co daje Nintendo spin w gatunku strzelanek drużynowych z doskonałymi wynikami. Nie mogłem spróbować Knockout City jeszcze siebie, ale nie mogę się doczekać, aby spróbować.

Gra będzie kosztować 19,99 USD, a ta stała opłata zapewni Ci dostęp do wszystkich dziewięciotygodniowych sezonów gry. Velan Studios planuje zaoferować bezpłatną wersję próbną pełnej gry po jej uruchomieniu, ale nie ogłosiła, jak długo potrwa ta wersja próbna. Zamknięta beta będzie również dostępna na PC 20 i 21 lutego.

Gra będzie miała również grę krzyżową i cross-progres między platformami, ale będziesz musiał kupić Knockout City dla każdej platformy, na której chcesz grać. To może być trudna do przełknięcia pigułka, jeśli jesteś przyzwyczajony do grania w takie gry Fortnite lub Rocket League na jakimkolwiek urządzeniu, z którego w danej chwili korzystasz, bez konieczności bezpośredniego kupowania gry.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook