GryNowościOprogramowanie

Kolejna aktualizacja Animal Crossing: New Horizons pozwoli ci zaprojektować niestandardowy parasol

Animal Crossing: New Horizons już solidne narzędzia do projektowania otrzymują pewne ulepszenia dzięki bezpłatnej aktualizacji, która pojawi się 18 marca. Jednym z nowych dodatków jest duże ulepszenie aplikacji do projektowania NookPhone, które pozwoli Ci dostosować parasole, małe flagi, wachlarze uchiwa i stojaki na zdjęcia.

Aplikacja pozwala już tworzyć projekty koszul, sukienek i czapek, więc po uaktualnieniu będziesz mógł dostosować jeszcze bardziej niestandardowy wygląd (i zrobić fajny stojak na zdjęcia, gdy jesteś przy tym). Ulepszona aplikacja doda również 50 miejsc na projekty zarówno do normalnego, jak i niestandardowego trybu projektowania Pro, umożliwiając tworzenie i zapisywanie jeszcze większej liczby projektów niż wcześniej.

Możesz tworzyć projekty dla nowych elementów w Nowe Horyzonty aktualizacja.
: Nintendo

Możesz kupić aktualizację aplikacji za Nook Miles na terminalu w budynku Resident Services. A gdy tam będziesz, będziesz mógł wydać Nook Mile na dodanie portalu Custom Design ze sklepu Able Sisters, który umożliwia połączenie z Internetem w celu udostępniania i wyszukiwania niestandardowych projektów bezpośrednio na telefonie NookPhone.

Ponadto aktualizacja dodaje tort z okazji pierwszej rocznicy gry (tak, jest niedostępny od prawie roku) oraz przedmioty związane z Sanrio, które będzie można zdobyć za pomocą kart amiibo dostępnych w Target 26 marca. W Nook Shopping pojawią się również nowe elementy sezonowe, w tym przedmioty związane z balem, które pomogą Ci zorganizować wirtualną imprezę taneczną i … krzykliwe poduszki. (Oczywiście na cześć prima aprilis).

Prank your friends with whoopee poduszki.
: Nintendo

Miłego żartu!

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook