Nowości

Kolejne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga to “ Galaxy Buds Pro ”, zgodnie z dokumentacją FCC

To było nieuniknione, że Samsung zamierzał przejść z „Plus” na „Pro”. Nawet jeśli pomiędzy nimi było „na żywo”. Firma złożyła w FCC niezbędne dokumenty regulacyjne dotyczące kolejnego zestawu prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych. Krążyły już pogłoski, że będą się nazywać Galaxy Buds Pro, a teraz znajduje się w dokumentacji bezpośrednio od samego Samsunga.

Zgłoszenie FCC jest dostarczane ze zwykłymi protokołami poufności, więc nie ujawnia zbyt wiele na temat Buds Pro. Ale obraz etykiety regulacyjnej daje podgląd kształtu etui ładującego. Wygląda na to, że Buds Pro zostanie umieszczony w etui, które bardziej przypomina etui z Galaxy Buds Live niż Galaxy Buds Plus.

Dokumentacja FCC firmy Samsung wyraźnie określa je jako „Buds Pro”.
: FCC

Oczekuje się, że Galaxy Buds Pro będzie zawierał aktywną redukcję szumów – i przypuszczalnie będzie to znacznie bardziej skuteczna wersja niż ta, którą można znaleźć w uchu Galaxy Buds Live. Według SamMobile, ogólny projekt będzie podobny do Galaxy Buds Plus, a nowe słuchawki douszne „Pro” Samsunga zostaną prawdopodobnie wprowadzone wraz z Galaxy S21 w 2021 roku.

Jeśli nie masz ochoty czekać, zarówno Galaxy Buds Plus, jak i Galaxy Buds Live (wraz z wieloma innymi bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi) zostały mocno przecenione podczas promocji w Czarny piątek i Cyber ​​poniedziałek. Możesz śledzić oferty tutaj.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Samsung Galaxy Buds Plus

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Galaxy Buds Plus to następca Galaxy Buds. Największą zmianą w stosunku do tego modelu jest prawie dwukrotny wzrost żywotności baterii w porównaniu z Galaxy Buds.

Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook