Różności i nowinki technologia

Kolejne postacie Super Smash Bros ‘Ultimate pochodzą z Xenoblade Chronicles 2

Nintendo ogłosiło, że Pyra i Mythra od Xenoblade Chronicles 2 dołączy Super Smash Bros. Ultimate, jako część wiadomości z prezentacji Nintendo Direct.

Pyra i Mythra (obie liczą się jako jedna postać, między którą gracze będą mogli swobodnie się przełączać) stanowią czwartą postać z DLC w Super Smash Bros. Ultimatedruga przepustka Fighters Pass. Poprzednie dodatki obejmowały Min Min od Ramiona, Minecraft maskotki Steve i Alex oraz Final Fantasy VII czarny charakter Sephiroth, którego ogłoszono w grudniu na The Game Awards. Przepustka Fighters Pass kosztuje 29,99 $ za sześć postaci (cztery wyżej wymienione postacie, które zostały ogłoszone do tej pory, wraz z dwoma kolejnymi wojownikami, które powinny zostać ogłoszone w nadchodzących miesiącach), ale za każdą postać można zapłacić 5,99 $ z osobna.

To wszystko oprócz Smash Bros. Ultimatepierwszy Fighters Pass, który kosztuje 24,99 $ i zawiera Jokera od Persona 5, a Dragon Quest bohater, Banjo i Kazooie z Banjo-Kazooie, Król wojowników– Terry Bogard i Byleth z Fire Emblem: Three Houses.

Rozwijam …

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook